شرکت تعاونی برفره به عنوان واحد نمونه مهندسی کشوری انتخاب شد

مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی: اقتصاد کشور با کمک بخش تعاون می تواند در مسیر پیشرفت قرار گیرد

مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: شرکت تعاونی برفره در سال جهش تولید به عنوان واحد نمونه مهندسی کشور انتخاب شده است .
شرکت تعاونی برفره به عنوان واحد نمونه مهندسی کشوری انتخاب شد
به گزارش روابط عمومی تعاون،کار و رفاه اجتماعی محمد تقی آبایی با اعلام این خبر افزود: با افتخار تمام ضمن تبریک و تهنیت این موفقیت غرور انگیز و ارزشمند جا دارد کسب عنوان شرکت فنی و مهندسی برتر کشور حسب ارزیابی وزارت صنعت، معدن و تجارت را  توسط شرکت تعاونی برفره را تبریک عرض نموده و امیدوارم همواره شاهد درخشش بخش تعاون استان مرکزی در اقتصاد کشور باشیم.
مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی افزود: اقتصاد کشور با کمک بخش تعاون می تواند در مسیر پیشرفت قرار گیرد چرا که تعاونی ها با اتکا به ابداع و نوآوری و کسب موفقیت های کشوری کوشش مستمر دارند.
وی ادامه داد:  شرکت های تعاونی نیازمند مدیریت قوی و خوب با فکر اقتصادی هستند تا بنگاه اقتصادی از فعالیت تعاونی ها مصداق پیدا کند و تا زمانی که باور تعاون در ما ایجاد نشود نمی توان انتظاری مفید و قوی از تعاونی ها داشت.
وی گفت: این ارزیابی در جهت انجام مطالعات و اجرای طرحهای تولیدی و افزایش بهره وری، ارتقاء کیفیت محصولات تولیدی و بهبود سطح فناوری فرایند های تولید و استفاده بهینه از امکانات سخت افزاری و نرم افزاری توانمندیهای تخصصی موجود در کشور بوده است که شرکت تعاونی برفره در این ارزیابی موفق بوده و به عنوان واحد مهندسی نمونه انتخاب شده است.
آبایی گفت: شرکت برفره با پشتکار و مدیریت توانمند خود علاوه بر کسب موفقیت های بسیار توانسته  در جهت توسعه صنایع فلزی کشور و نقش مهم این صنعت درفرآیند استقلال از وابستگی نفتی و ایجاد اشتغال پایدار و همچنین برنامه های توسعه کشور،بالاخص برنامه چهارم توسعه بر گسترش شبکه ریلی و فراهم نمودن زمینه های جایگزینی آن با حمل و نقل جاده ای با توجه به مزیتهای نسبی این بخش از صنعت نظیر کاهش مصرف سوخت ،ایمنی بالاتر،کاهش آلایندگی محیط زیست نیز  گام بردارد.
 
شایان ذکر است : این شرکت با هدف تولید انواع مصنوعات فلزی با کادری متخصص و مدیران با تجربه فعالیت خود را درسال۱۳۵۹ آغاز کرده  و هم اکنون با در اختیار داشتن ۴۰۰۰متر مربع کارگاه و۳۲۰متر فضای اداری در زمینی به مساحت۱۰۰۰۰۰ مترمربع و تجهیزات و ماشین آلات صنعتی در پروژه های مختلف کشور مشارکت دارد و موضوع فعالیت این شرکت طراحی و ساخت و تولید دکلهای انتقال نیرو و باز سازی و نوسازی ناوگان ریلی است .
۱ دی ۱۳۹۹ ۱۱:۴۹
روابط عمومی تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی |
کد خبر : ۲۳۰,۷۵۳
کلیدواژه ها: شرکت تعاونی برفره, واحد نمونه مهندسی کشوری,مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید