توزیع ۳۰۰ بسته معیشتی بین اقشار آسیب‌دیده از شیوع کرونا توسط کارفرمای خیر اردبیلی

رئیس شورای قشر بسیج کارگری استان اردبیل گفت: ۳۰۰ بسته معیشتی توسط کارفرمای خیر اردبیلی همزمان با شب یلدا تهیه و بین اقشار آسیب‌دیده از کرونا توزیع شد.
کمک مومنانه کارفرمایان

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل؛ قاسم رحیمی در رزمایش کمک های مومنانه با تشکر از فعالیت های بسیج کارگری و کارخانجات و کارفرمایان اردبیلی در پیوستن به این پویش گفت: برگزاری رزمایش کمک مومنانه و توزیع بسته‌های معیشتی بین نیازمندان و آسیب‌دیدگان ناشی از کرونا تجلی وحدت و یکپارچگی ملت ایران است.

وی اظهار کرد: با شیوع ویروس کرونا رزمایش مواسات و کمک مومنانه به عنوان یک اقدام ارزشمند با مشارکت فعال کارفرمایان اردبیلی برگزار شد و بخشی از آلام آسیب‌دیدگان ویروس کرونا را تسکین داد.

مسئول شورای قشر بسیج کارگری استان اردبیل افزود: برخی مشاغل در ماه‌های گذشته به دلیل شیوع ویروس کرونا با رکود روبه‌رو شدند و بر این اساس مشکلات اقتصادی را در این استان شاهد بودیم که این‌بار نیز با احساس تکلیف همگانی، اقدام‌های گسترده و درخور توجهی برای قشرهای آسیب‌پذیر انجام شد که از ایثار و بزرگ‌منشی کارفرمایان این منطقه حکایت دارد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل تصریح کرد: طی این برنامه تعداد 300 بسته معیشتی توسط شرکت نوین سبک ساز تولید کننده بلوک های بتنی تهیه و همزمان با شب یلدا در بین نیازمندان پخش شد.

وی گفت: تاکنون و با شیوع ویروس کرونا 700 بسته معیشتی توسط این کارفرمای خیر اردبیلی تهیه و بین نیازمندان توزیع شده است.

۱ دی ۱۳۹۹ ۱۱:۵۸
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل |
کد خبر : ۲۳۰,۸۶۹
کلیدواژه ها: کمک مومنانه کارفرمای اردبیلی در شب یلدا,کمک مومنانه شرک آراکس,بسته معیشتی کارخانه آراکس,مدیرکل کار اردبیل,بسیج کارگری اردبیل

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید