بازدید معاون فرهنگی - اجتماعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از شرکت آب بند در شهرستان بابل

معاون فرهنگی - اجتماعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جریان سفر به استان مازندران با هدف پیگیری اجرای طرح مسکن اجتماعی کارگری از شرکت آب بند در شهرستان بابل بازدید کرد.
بازدید معاون وزیر کار از شرکت آب بند در شهرستان بابل

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران، شرکت آب بند تولید کننده انواع دیگ بخار، رادیاتور، مشعل های گازی و منابع  مخازن تحت فشار با حدود 300 نفر اشتغال در شهرستان بابل مشغول فعالیت است .
ابراهیم صادقی فر معاون فرهنگی - اجتماعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حاشیه این بازدید طی سخنانی اظهار کرد: تلاش ویژه برخی از کارفرمایان برای رفاه کارگران بسیار ستودنی است و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی همواره حامی این کارفرمایان خدوم است.
وی افزود: اراده خوبی هم از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و هم از سوی وزارت راه و شهرسازی وجود دارد تا مقوله مسکن کارگری با جدیت مورد بررسی قرار گیرد و موانع در این زمینه برطرف شود.
صادقی‌فر مسکن را یکی از الزامات اولیه در جهت صیانت از جامعه کار و تلاش دانست و افزود: کارگر اگر دارای مسکن باشد و از این بابت دغدغه‌ای نداشته باشد با آرامش روحی و روانی بیشتری در کار و تولید ایفای نقش می‌کند و این مهم اثرات اجتماعی و اقتصادی زیادی بر خانواده‌ها دارد.
گفتنی است در این بازدید کامران اصغری مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران، ولی زاده فرماندار بابل، مهدی زاده مدیر اجتماعی اداره کل، باباجانپور رییس اداره شهرستان بابل معاون وزیر را همراهی کردند.
شایان ذکر است شرکت آب بند با حمایت های اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران آمادگی خود را جهت ساخت 500 واحد مسکونی برای کارگران و زنان سرپرست خانوار و ایتام اعلام کرده و مقرر شد اقدامات اولیه با قید ضرورت از طریق مدیریت اجتماعی اداره کل تعاون کار مازندران، فرمانداری و سایر دستگاه های اجرایی طی تفاهم نامه ای صورت گیرد.

۲۴ آذر ۱۳۹۹ ۱۱:۳۰
کد خبر : ۲۳۰,۸۷۳
کلیدواژه ها: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی,طرح مسکن اجتماعی کارگری

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید