مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان:

با مدیریت افکار عمومی، روحیه امید را در جامعه تزریق کنیم

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان مدیریت افکار عمومی را از وظایف روابط عمومی ها دانست و گفت: با انتخاب تیتر و ارایه گزاش صحیح و صادقانه از عملکرد دستگاه های خود می توانیم روحیه امید را در جامعه تزریق کنیم.
با مدیریت افکار عمومی، روحیه امید را در جامعه تزریق کنیم


به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان، ارسلان غمگین در پنجمین نشست شورای هماهنگی مدیران کل دستگاه های حوزه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان با تبریک روز پرستار اظهار کرد: روابط عمومی ها از بازوان اصلی یک سازمان هستند.
وی افزود: خبر تنها چیزی است که بعد از تولد می میرد به همین دلیل کسی موفق است که خبر را سریع منتقل کرده و با تحلیل های درست و به موقع در تبیین‌ اهداف دستگاه متبوع خود بکوشد تا اثر بخشی لازم را ایجاد کند.
غمگین روابط عمومی ها را نوک پیکان هر سازمان دانست و گفت: یک روابط عمومی موفق می تواند اهداف سازمان متبوع خود را به نحو احسن منعکس کند و موجب ارتقای جایگاه سازمان خود در جامعه شود.
وی تصریح کرد: وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی از معدود سازمان هایی است که تقریبا با همه آحاد جامعه در ارتباط است. باید بدانیم نوع مطالبات مردم از ما با بقی سازمان ها متفاوت است و این یک موهبت است که باید از آن برای خدمت رسانی به مردم به بهترین نحو استفاده کرد.
غمگین، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی را ویترین نظام دانست و تاکید کرد: هر چه ما بیشتر و بهتر در ارایه خدمات به مردم تلاش کنیم تصویر بهتر و رضایتمندانه تری از جامعه را خواهیم دید و این وظیفه روابط عمو می ها است که اخبار اقدامات موثر مجموعه وزارت را به خوبی منعکس کنند.
وی عنوان کرد: روابط عمومی ها باید تلاش مدیران دستگاه های خود را به خوبی منعکس کنند و خدمات مجموعه وزارت را به صورت مستمر به سمع و نظر مردم برسانند.
غمگین یکی از وظایف مهم روابط عمومی ها را مدیریت افکار عمومی دانست و خاطرنشان کرد: با انتخاب تیتر و ارایه گزاش صحیح و صادقانه از عملکرد دستگاه های خود می توانیم روحیه امید را در جامعه تزریق کنیم تا به مردم یادآوری شود خادمان آن ها با جدیت مشغول کار و ارایه خدمت هستند.
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان افزود: روابط عمومی ها در فضای جامعه کنونی وظیفه خطیری بر عهده دارند. همان طور که رهبر معظم انقلاب فرمودند، باید مراقب فضای مجازی باشیم چرا که دشمنان به صورت مداوم در حال تزریق یاس و نا امیدی از عملکرد مسوولان‌در میان مردم هستند و ما باید با دقت ضمن مبارزه با این حربه ناجوانمردانه با اقدامات به موقع آن را خنثی کنیم.
وی گفت: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به همراه دستگاه های زیرمجموعه خود، بزرگ ترین جامعه هدف از کم درامد ترین تا پر درامد ترین قشر جامعه را دارد. حل مشکل های مردم و ایجاد احساس رضایت در میان آنها نه تنها موجب تاثیر مثبت از عملکرد وزارت متبوع در میان جامعه هدف می شود، بلکه اجر اخروی نیز برای ما به همراه خواهد داشت.
گفتنی است: است در این جلسه مصوبات سومین و چهارمین جلسه شورای هماهنگی مدیران کل دستگاه های حوزه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و چند مصوبه جدید درباره صندوق کارآفرین ، تامین اجتماعی و ... مورد بررسی قرار گرفت.

۱ دی ۱۳۹۹ ۱۲:۲۲
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان |
کد خبر : ۲۳۰,۸۸۶
کلیدواژه ها: نشست شورای هماهنگی, مدیران کل دستگاه های حوزه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی,خوزستان،روابط عمومی

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید