96 میلیارد تومان تسهیلات ویژه کرونا در بخش حمل و نقل در کرمانشاه پرداخت شده است

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در نشست فعالان حمل و نقل گفت: 96میلیارد تومان تسهیلات ویژه کرونا در بخش حمل و نقل در کرمانشاه پرداخت شده است.
96 میلیارد تومان تسهیلات ویژه کرونا در بخش حمل و نقل در کرمانشاه پرداخت شده است

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در نشست فعالان حمل و نقل جاده ای، رانندگان و راهداران استان کرمانشاه با حضور هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه برگزار شد، بیان کرد: صنعت حمل ونقل، صنعتی بالقوه و توانمند است که به مدد مدیریت صحیح و درایت اقتصادی، علاوه بر ایجاد منابع درآمدی، می تواند در رونق اقتصادی و ایجاد فرصت های شغلی در استان ایفای نقش کند. 

حسن عزیزی تصریح کرد: دولت جهت جبران خسارت ناشی از بیماری کرونا تا کنون 96 میلیارد و 600 میلیون تومان تسهیلات در حمایت از 18 هزار فرصت شغلی در حوزه راهداری و حمل و نقل جاده ای و ناوگان داخل شهری در استان کرمانشاه پرداخت کرده است.

وی با بیان این که از اول سال تاکنون 1971 فرصت شغلی جدید در حوزه حمل و نقل جاده ای در سامانه رصد ثبت شده است ، بیان کرد: این فرصت های شغلی ایجاد شده 100 درصد میزان تعهد ایجاد اشتغال در سال جاری در حوزه حمل و نقل بوده است.

بازوند، استاندارکرمانشاه در ادامه آیین تجلیل از فعالان حمل و نقل جاده ای، رانندگان و راهداران استان طی سخنانی گفت: پویایی بخش حمل و نقل و راهداری نماد زنده بودن اقتصاد یک کشور است.

وی تاکید کرد: این بخش در واقع شاهرگ حیاتی اقتصاد کشور محسوب می‌شود و وجود هرگونه مشکل و آسیب در این بخش، زیان‌های بسیاری را متوجه کشور می‌کند.

استاندار کرمانشاه با اشاره به بسیج عمومی کامیونداران در دوران دفاع مقدس و لبیک به فرمان امام خمینی (ره) گفت: در آن ایام صحنه های بی بدیل، کم نظیر و تاریخی از ایثارگری، فداکاری و تلاش شبانه روزی به ثبت رسید و در واقع گرفتاری کشور حل و در تاریخ ماندگار شد و مردم به نیکی از این اقدامات یاد می کنند..

در ادامه مراسم تجلیل از فعالان حمل و نقل جاده ای، رانندگان و راهداران، حیدر مطاعی معاون راهداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت: نسبت همواری جاده های ما از سطح جهانی هم بالاتر است.

 

 

 

 

 

 

۷ دی ۱۳۹۹ ۲۱:۴۱
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه |
کد خبر : ۲۳۰,۹۱۴
کلیدواژه ها: حسن عزیزی,روز حمل و نقل,26 آذر,تجلیل از رانندگان استان کرمانشاه

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید