مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه خبر داد:

بازرسی ها به منظور صیانت از نیروی کار در بنگاه های اقتصادی تشدید می‎شود

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در نشست با دادستان شهرستان روانسر: بازرسی ها به منظور صیانت از نیروی کار در بنگاه های اقتصادی در استان کرمانشاه تشدید می‎شود
بازرسی ها به منظور صیانت از نیروی کار در بنگاه های اقتصادی در استان کرمانشاه تشدید می‎شود
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه، حسن عزیزی در دیدار با مسلم الماسی دادستان شهرستان روانسر، گفت: حفظ و صیانت از نیروی کار، رسالت اصلی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در ادامه این دیدار که علی مرادی معاون روابط کار و رئیس اداره بازرسی کار نیز حضور داشتند، افزود: در این شرایط بحرانی که وضعیت سلامت افراد جامعه در خطر بوده، صیانت از نیروی انسانی از اولویت‌های این اداره کل است و در این راستا اقدامات پیشگیرانه در سطح بنگاه‌های تولیدی استان بدون ایجاد خلل در روند تولید انجام خواهد شد.
وی اضافه کرد: بازرسان کار این اداره کل با رصد و بازدید میدانی از واحدهای تولیدی و ابلاغ پروتکل‌های بهداشتی و توصیه‌های عمومی برای پیشگیری از شیوع بیشتر این ویروس اقدام کرده و اقدامات مشاوره‌ای و پیشگیرانه را طبق دستورالعمل‌های وزارت بهداشت به کارفرمایان و کارگران ارائه می‌دهند.
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه از حمایت های مجموعه دستگاه قضا به ویژه دادستان روانسر در صیانت از نیروی کار و احقاق حقوق اولیه کارگران در شهرستان تقدیر و تاکید کرد: بازرسی کار به منظور صیانت از نیروی کار در بنگاه های اقتصادی در استان کرمانشاه تشدید می‎شود.
مسلم الماسی نیز در این نشست بیان کرد: تسهیل در کار مردم به ویژه رفع موانع تولید و توجه به اشتغال از جمله اموری است که مجموعه قوه قضاییه برای آن تلاش می کند.
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان روانسر بر بکارگیری ظرفیت‌های قانونی دادسرای شهرستان در راستای جلوگیری از تعطیلی و توقف حتی یک کارخانه و واحد تولیدی تأکید کرد و افزود: با شیوع بیماری کرونا، مشکلات و مسائل پیش روی واحد‌های اقتصادی مضاعف شده است که امید می‌رود با همکاری و تعامل همه‌جانبه بتوان از برخی از این فشار‌ها در چارچوب قانون کاست و از سرمایه گذاران و تولیدکنندگان حمایت کرد.
۹ دی ۱۳۹۹ ۱۰:۵۸
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه |
کد خبر : ۲۳۰,۹۲۰
کلیدواژه ها: حسن عزیزی,مسلم الماسی,دادستان روانسر,صیانت از نیروی کار

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید