مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان:

تعاونی های توسعه عمران ظرفیت مناسبی جهت استفاده از نقدینگی های سرگردان دارند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان گفت: تعاونی های توسعه عمران ظرفیت و ساختار مناسبی جهت استفاده از نقدینگی های سرگردان در جهت تولید و اشتغال استان دارند.
بررسی تعاونی های توسعه عمران

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان ، عباس علیزاده مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان در جلسه تعاونی های توسعه عمران شهرستان های استان گیلان به منظورهم اندیشی ، تشکیل و تقویت این تعاونی ها ضمن برشمردن شرایط، مزایا و ویژگی های تعاونی های توسعه عمران شهرستان، درخصوص ظرفیت های موجود در شهرستان ها و امکان به کارگیری این ظرفیت ها درقالب تعاونی توسعه عمران و امکان واگذاری برخی پروژه ها و طرح ها به این تعاونی توضیحاتی ارائه کرد.

وی از ادارات شهرستان ها، معاونین فرمانداری ها و هیات موسس تعاونی ها خواست که تشکیل تعاونی را با جدیت هرچه بیشتر پیگیری کنند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان ضمن اعلام نقدینگی های فراوان در جامعه، تعاونی های توسعه عمران را ظرفیت و ساختار مناسبی جهت استفاده از نقدینگی های سرگردان در جهت تولید و اشتغال استان دانست.

لازم به ذکر است: شرکت های تعاونی توسعه و عمران شهرستانی با بیش از نیم درصد از جمعیت هر شهرستان تشکیل شده و با ترک تشریفات می تواند در امور اقتصادی فعالیت داشته باشد.

۹ دی ۱۳۹۹ ۱۱:۴۹
روابط عمومی اداره کل تعاون, کار و رفاه اجتماعی گیلان |
کد خبر : ۲۳۰,۹۲۵
کلیدواژه ها: تعاونی توسعه عمران,هم اندیشی,اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید