پرداخت بورسیه تحصیلی به فرزندان و اعضای صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان و عشایر زنجان

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان زنجان، از پرداخت بورسیه تحصیلی به فرزندان و اعضاء صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان زنجان خبر داد.
پرداخت بورسیه تحصیلی به فرزندان و اعضای صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان و عشایر زنجان

به گزراش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان علی عباسی با اشاره به  اعطای تسهیلات ویژه به  اعضای بیمه شدگان  صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر و فرزندان آنها، اظهارکرد: پذیرفته شدگان آزمون سراسری با رتبه زیر 1000عضو صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستائیان و عشایر استان می توانند با ثبت نام در سامانه این صندوق از تسهیلات حمایتی ماهانه و  بورسیه تحصیلی بهره مند می شوند.

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان زنجان، با بیان اینکه اعضای صندوق و فرزندان آنها  با رتبه زیر 1000 کنکور سراسری در رشته های علوم تجربی ، ریاضی فیزیک و علوم انسانی در مقطع کارشناسی، می توانند از تسهیلات صندوق  همانند سایر استانها بهره مند می شوند، ادامه داد: پذیرفته شدگان رتبه برتر رشته هنر و زبان انگلیسی نیز در صورت کسب رتبه زیر 500از این تسهیلات ماهانه بهره مند می شوند.

عباسی،  همچنین با اشاره به پرداخت ماهیانه این تسهیلات و کمک هزینه تحصیلی به این اعضاء و فرزندان آنها در سال جاری، گفت: این پرداخت کمک هزینه تحصیلی برای ورودی دانشگاههای سراسری سال 99 قابل قابل پرداخت است.

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان زنجان در پایان سخنان خود، یکی از دغدغه های این صندوق را حمایت از ادامه تحصیلات دانشگاهی اعضای صندوق و فرزندان آنها عنوان کرد و گفت: دغدغه  ادامه تحصیل فرزندان و اعضای صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر کشور در سال جاری حل شده است.

۸ دی ۱۳۹۹ ۱۳:۴۸
خبرگزاری ایلنا |
کد خبر : ۲۳۰,۹۲۸
کلیدواژه ها: عباسی,صندوق بیمه روستایی و عشایر,زنجان,حمایت,بورسیه

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید