کمیته سلامت اداری اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان برگزار شد

جلسه کمیته سلامت اداری و صیانت از حقوق شهروندی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان به ریاست مدیرکل و با حضور اعضای کمیته برگزار شد.
کمیته سلامت اداری اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: نوع نگاه انسان به کار و مسئولیت از امور مهم اخلاق مطلوب اداری است. کسی که کار و مسئولیت را امانت بداند و آن را وسیله عزتمندی و سرمایه شکوفایی خویش ببیند، از کار کردن احساس رضایت و خشنودی می‌کند.

محمدرضا یوسفی با اشاره به اهمیت مبارزه با فساد، افزود: باید با موضوع فساد به صورت تخصصی برخورد شود و تمامی معاونت‌ها در اداره‌کل تلاش کنند که گلوگاه‌های فساد را شناسایی و با ارائه پیشنهادات، نسبت به رفع آن اقدام کنند.

وی تصریح کرد: در جهت سلامت نظام اداری، کمیته مربوطه مکلف شده است تا در صورت مشاهده هرگونه قصور، آن را پیگیری و به مرجع مربوطه عودت داده شود تا جلوی وجود هر گونه تخلف احتمالی گرفته و با متخلف برابر قانون رفتار شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان همچنین با تاکید بر اهمیت تکریم ارباب رجوع، تصریح کرد: زمانی باید از کارکرد خودمان راضی باشیم که مردم خدمت ما را لمس کرده و نسبت به اقدامات ما دیدگاه مثبت داشته باشند. در این صورت است که مشخص می‌شود ما کار خود را درست انجام داده‌ایم.

یوسفی با اشاره به بند سه ماده پنج نظامنامه حقوق شهروندی، تعیین زمان برای رسیدگی به کار ارباب رجوع را ضروری دانست و خواستار پیگیری این مهم توسط معاونت‌های ادراه‌کل شد.

دبیر کمیته سلامت اداری و صیانت از حقوق شهروندی اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان در ابتدای جلسه به تشریح الزامات، دستورالعمل‌ها و شرح وظایف کمیته مربوطه پرداخت و ضمن قرائت صورت‌جلسه قبلی، بر اجرای مصوبات پیشین در جلسات گذشته تاکید کرد.

سیدعلی‌رضا موسوی‌پور در این جلسه که در راستای تسهیل در خدمت رسانی به عموم مردم، شناسایی گلوگاه‌های فساد در راستای گزارش آن به نهادهای بالادستی و تکریم ارباب رجوع تشکیل شده بود، بر اهمیت ارتباط موثر اداره‌کل به منظور اثربخشی اقدامات سلامت اداری در بهبود خدمت به مراجعین تاکید و از اعضای کمیته درخواست کرد تا نقطه نظرات خود را درباره این موضوعات مطرح کنند.

 

۹ دی ۱۳۹۹ ۱۲:۱۲
اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان |
کد خبر : ۲۳۰,۹۴۰
کلیدواژه ها: کمیته سلامت اداری,اداره کل تعاون کار ورفاه زنجان,نظارت

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید