بالغ بر ۳۶۰ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال پایدار روستایی در کردستان پرداخت شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان در کارگروه اقتصادی، اشتغال و سرمایه گذاری که به ریاست استاندار و با حضور معاون اشتغال وزیر کار در سنندج برگزار شد از پرداخت بیش از ۳۶۰ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال پایدار روستایی در کردستان خبر داد و گفت: با پرداخت این تسهیلات برای بیش از ۸ هزار جوان جویای کار، فرصت شغلی ایجاد شده است.
بالغ بر ۳۶۰ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال پایدار روستایی در کردستان پرداخت شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان، برهان صلواتی پرداخت این تسهیلات را نتیجه عزم جدی مدیران دستگاه‌های اجرایی، بانک‌ها و فرمانداران دانست و اظهار کرد: مزیت نسبی استان کردستان در بخش‌های کشاورزی، گردشگری،معادن و... امکان جذب اعتبارات بیشتر را میسر کرده است.

وی سپس به موفقیت استان در پیشبرد طرح تکاپو اشاره کرد و افزود: اگرچه این طرح در ابتدا مورد انتقاد بود اما امروز کردستان در این طرح با ایجاد ۱۹ نهاد و اشتغالزایی پایدار حدود ۱۰۰۰ نفر جز استان های پیشرو کشور است.

وی خاطرنشان کرد: دولت در بحث سیاست های تشویق بازار کار از جمله یارانه دستمزد، طرح کارورزی و.... مسیر مناسبی برای همه خدمتگزاری های دولت در کردستان فراهم کرده که باید مورد توجه و پشتیبانی بیشتر قرار گیرد.


۴ دی ۱۳۹۹ ۱۴:۵۲
کد خبر : ۲۳۱,۰۷۹
کلیدواژه ها: معاون اشتغال وزیر کار, دکتر منصوری , کارگروه اشتغال کردستان, تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید