با حضور معاون وزیر کار در سنندج:

سیزدهمین جشنواره استانی تجلیل از کارآفرینان برتر کردستان برگزار شد

سیزدهمین جشنواره تجلیل از کارآفرینان برتر استان کردستان، با حضور معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزیر کار، استاندار کردستان، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و کارآفرینان شهرستان های استان، برگزار شد.
سیزدهمین جشنواره استانی تجلیل از کارآفرینان برتر کردستان برگزار شد
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان، برهان صلواتی با بیان این که از ۱۰۵ کارآفرین ثبت‌نام شده در این جشنواره، ۵۳ کارآفرین به مرحله داوری رسیدند، اظهارکرد: در نهایت ۹ کارآفرین بر اساس ارزیابی شاخص های جشنواره، به عنوان "برتر" انتخاب و معرفی شدند.

صلواتی افزود: از سال ۱۳۸۵ تاکنون سیزده جشنواره کارآفرینی در کردستان برگزار و حدود ۳۲۰۰ نفر کارآفرین برتر استانی و ۱۵۰ کارآفرین ملی در بخش‌های مختلف اقتصادی شناسایی، معرفی و تجلیل شدند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان ترویج و توسعه فرهنگ کارآفرینی، خلاقیت و نوآوری، هم افرایی، مشارکت کارآفرینان در توسعه اقتصادی کشور، ایجاد فضای تعامل و همکاری میان فعالان اقتصادی و شناسایی و معرفی کارآفرینان برتر به جامعه را از جمله مهمترین اهداف برگزاری این جشنواره ذکر کرد.

گفتنی است در سیزدهمین جشنواره کارآفرینان برتر کردستان، لوح سپاس به امضای معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزیر کار و استاندار کردستان به کارآفرینان برتر و داوران جشنواره اهدا شد.

۴ دی ۱۳۹۹ ۱۴:۴۵
کد خبر : ۲۳۱,۰۸۰
کلیدواژه ها: سیزدهمین جشنواره تجلیل از کارآفرینان برتر استان کردستان, معاون اشتغال وزیر, تعاون، کار کردستان

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید