در سفر معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به خوزستان انجام شد:

بازدید از ادارات غرب، شرق و ادارات ستادی شهید دقایقی و شهید هاشمی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی طی سفری دو روزه به خوزستان ضمن بازدید از ادارات شرق و غرب و ساختمان های شهید دقایقی و هاشمی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان، در نشست شورای معاونین و مشاورین این اداره کل حضور یافت.
بازدید از ادارات غرب، شرق و ادارات ستادی شهید دقایقی و شهید هاشمی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان، "غلامرضا پناه" معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به همراه ذیحساب کل وزارت متبوع و تنی چند از مدیران ستادی با همراهی "ارسلان غمگین" مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان و رئیس شورای هماهنگی مدیران کل دستگاه های حوزه وزارت متبوع از ادارات شرق و غرب و ساختمان های ستادی ادارات شهید دقائقی و شهید هاشمی بازدید کرد.

وی ضمن گفت وگوی چهره به چهره با کارمندان و مراجعه کنندگان، مشکلات و کمبود تجهیزات این ادارات را ارزیابی کرد.

پناه در ادامه در جلسه شورای معاونین و مشاورین و جمعی از روسای ستادی مرتبط با حوزه مالی و اداری حضور یافت و ضمن پرسش و پاسخ در حوزه پشتیبانی و منابع انسانی گزارش عملکرد یکسال اخیر معاونین اداره کل را دریافت کرد.

لازم به ذکر است: معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پایان جلسه از عملکرد "ارسلان غمگین" مدیر کل جهادی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان به دلیل انجام فعالیت های فوق برنامه و ارتقا رتبه این اداره کل و پیگیری و تلاش در جهت مرتفع کردن مشکلات همکاران و دستگاه های حوزه وزارت تقدیر کرد.

۴ دی ۱۳۹۹ ۱۴:۴۰
کد خبر : ۲۳۱,۱۰۱
کلیدواژه ها: غلامرضا پناه,معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید