مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی:

با افتتاح بزرگترین مجتمع گردشگری استان شاهد ترغیب سرمایه گذاران و توسعه اقتصادی خواهیم بود

ابوالفضل عبادی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی به منظور بررسی روند پیشرفت و بررسی مشکلات بزرگترین مجتمع رفاهی، تفریحی و گردشگری استان از محل پروژه بازدید کرد.
با افتتاح بزرگترین مجتمع گردشگری استان شاهد ترغیب سرمایه گذاران و توسعه اقتصادی خواهیم بود
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی، در راستای حمایت ویژه دولت از طرح های گردشگری موفق، ابوالفضل عبادی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی به همراه امید فرخی سرپرست کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی از بزرگترین مجتمع رفاهی، تفریحی و گردشگری استان به نام ستاره سیلوانا بازدید کرد. 
عبادی در بازدید از پروژه گردشگری ستاره سیلوانا با قدردانی از سرمایه گذار این طرح، افزود: این طرح موجب ایجاد اشتغال و رفع مشکل بیکاری در منطقه سیلوانا می شود.
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی گفت: پروژه گردشگری ستاره سیلوانا در صورت بهره برداری کامل باعث ترغیب سایر سرمایه گذاران برای فعالیت در بخش گردشگری استان شده  و با راه اندازی سایت های مختلف این پروژه شاهد ایجاد اشتغال و رفع بیکاری و توسعه اقتصادی در منطقه سیلوانا خواهیم بود.
مجری طرح نیز در این بازدید ضمن معرفی سایت‌های مختلف، ‌نقش دستگاه‌های مرتبط به‌ویژه اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی در پیشرفت پروژه‌های سرمایه‌گذاری در بخش گردشگری را بسیار مهم دانست و اظهار امیدواری کرد در صورت رفع موانع پیش روی بتواند در موعد مقرر پروژه را به اتمام رساند.
این پروژه از پنج سایت اصلی تشکیل شده که سایت اول آن در کنار جاده اصلی شهر سیلوانا قرار گرفته و شامل رستوران های سنتی و مدرن برای پذیرایی از مهمانان، بویژه مهمانان خارجی با غذاهای سنتی و خارجی برای آشنا ساختن مهمانان با غذاها و فرهنگ منطقه سیلوانا بوده و این مجتمع شامل هتل چهار ستاره، سوئیت هایی جهت اسکان، ویلاهای اسکان دائم، مجموعه موتورسواری و دوچرخه کوهستانی، مجموعه والیبال و والیبال ساحلی و زمین تنیس، مجموعه اسب سواری و مینی گلف، مجتمع تجاری مرزی و رستوران های سنتی و مدرن، تئاتر روباز و کافی شاپ های مخصوص و پیست اسکی ۴ فصل است.
طبیعت منطقه مرزی سیلوانا در ارومیه از زیبایی خاصی برخوردار است که خالص‌ترین اکسیژن دنیا را دارد.
۸ دی ۱۳۹۹ ۱۳:۲۱
کد خبر : ۲۳۱,۱۳۲
کلیدواژه ها: بازدید،ابوالفضل عبادی،بزرگترین مجتمع رفاهی، تفریحی و گردشگری،ستاره سیلوانا

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید