سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی بوشهر: پیشرفت هر سازمانی در گرو رضایتمندی مردم است

جلسه شورای اداری با حضور کشاورزی سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر، مدیران ستادی و روسای شهرستانی برگزار شد.
جلسه شورای اداری اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر؛ مصدق کشاورزی در این جلسه گفت: در فرصت باقی مانده تا پایان سال ضمن احصاء اولویت های هر حوزه ، باید با برنامه ریزی و به صورت منسجم امورات اداری را انجام دهیم.
وی حفظ کرامت و جایگاه رفیع انسانی را برای کارکنان امری واجب دانست و افزود : ما خدمتگزاران مردم هستیم و باید با رعایت موازین اخلاق اسلامی و اداری وظایف خود را به نحو احسن در راه خدمت به مردم و با در نظر گرفتن حقوق و خواسته های قانونی انجام دهیم و در انجام وظایف رضایت خداوندی در نظر گرفته شود و هیچ تبعیضی بین ارباب رجوع قائل نشویم.
کشاورزی بیان کرد: با توجه به وضعیت کنونی ، مجموعه همکاران تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان و شهرستان ها ضمن رعایت آموزه های دینی، با سعه صدر بیشتری به انجام امور بپردازند.
سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر اعتماد و وفاداری افراد، رعایت صداقت و همکاری، تحول و خلاقیت و مدیریت نوآورانه را یکی دیگر از اصول کاری عنوان کرد.
کشاورزی تصریح کرد : باید تلاش کنیم تا فعالیت های ادارات شهرستانی در بستر الکترونیک و بصورت غیر حضوری انجام شود و پیشرفت هر سازمانی در گرو رضایتمندی مردم در جامعه است و اگر بتوانیم رضایتمندی مخاطبین خود را جلب کنیم، قطعاً توانسته ایم به بخشی مهمی از خواسته ها و مطالبات مردم پاسخ دهیم.
کشاورزی اظهار کرد: سامانه‌ جامع روابط کار با هدف افزایش سلامت اداری و سرعت در انجام امور راه‌اندازی شده و کارگران و کارفرمایان باید شکایت خود را به صورت الکترونیکی و غیرحضوری انجام دهند.
وی ادامه داد: شفافیت قراردادهای کارگری، الکترونیکی شدن ثبت قراردادهای کار و تنظیم روابط کارگر و کارفرما از مهمترین ویژگی‌های سامانه جامع روابط کار جهت جلوگیری از انعقاد قراردادهای سفید امضا حوزه کارگری است.
سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر به تعامل با دستگاههایی اجرایی و فرمانداران در شهرستانها، توجه به روابط کارگر و کارفرما، اصول ایمنی و صیانت از نیروی کار، تحول در بخش تولید و اشتعال استان از طریق تعاونی ها، ، تسهیل فضای کسب و کار و برطرف کردن موانع پیش روی کارآفرینی تاکید کرد.
کشاورزی در ادامه تاثیرگذاری حضور بازرسین کار را در کارگاه ها مورد تاکید قرار داد و افزود: چشم انداز ما رسیدن به رضایتمندی کارگاهها از حضور دائم و فعال بازرسان کار است؛ پس باید بازرسان بتوانند با افراد حاضر در کارگاه‌ها گفت وگو کنند و مشکلات آنها را بشنوند و پیوسته به فکر ارتقا سطح زندگی کارگران باشند.
وی با اشاره به طرح کارورزی، خواستار تلاش بیشتر همکاران در راستای اطلاع رسانی و تشویق کارفرمایان برای جذب حداکثری کارورزان فارغ التحصیل دانشگاهی بر اساس شرایط این طرح شد.
در پایان مدیران ستادی و روسای ادارات به بیان مشکلات و نقطه نظرات خود برای دستیابی به عملکرد بهتر پرداختند.
۷ دی ۱۳۹۹ ۱۳:۵۰
کد خبر : ۲۳۱,۱۵۲
کلیدواژه ها: خدمت به مردم, صیانت از نیروی کار, جلسه شورای اداری, شفافیت استان بوشهر

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید