مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان:

هشت سال دفاع مقدس حکایت دوران پر افتخار ملتی صبور و عزتمند در راه دفاع از میهن است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: روایت هشت سال دفاع مقدس، حکایت از دوران طلایی و پر افتخار ملتی دارد که صبر، عزت، وحدت و همدلی را پیشه خود کرد و امنیت، پیروزی و سربلندی را برای این سرزمین به ارمغان آورد.
هشت سال دفاع مقدس حکایت دوران پر افتخار ملتی صبور و عزتمند در راه دفاع از میهن است
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان؛ مهرداد جهاندیده با گرامیداشت هفته تبیین نقش استان سیستان و بلوچستان در دفاع مقدس اظهار کرد:  تاریخ سراسر افتخار انقلاب اسلامی ایران گواهی می دهد که رشادت ها، فداکاری ها و از خودگذشتگی های آزادمردان و شیرزنانی با غیرت پیرو نهضت عاشورا و خط امام خمینی(ره) بر زیاده خواهی و یاوه گویی های ابر قدرت های جهان خط بطلان کشیده است.
وی افزود: در دفاع مقدس، جوانان و رزمندگان اسلام با از خود گذشتگی‌ها و ایثارگری‌های خود، مرامی را بنیان نهادند که از پرتو آن، ایثار و شهادت به عنوان فرهنگی ارزشی تمام جریان‌ها و مسائل دیگر را تحت الشعاع خود قرار داده است.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گفت: اقشار مختلف مردمان شریف شرقی ترین نقطه این آب و خاک به عنوان مرزداران غیور جنوب شرق کشور نیز از این قاعده مستثنی نبوده اند. حاج قاسم میرحسینی، جانشین و قائم مقام سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی در لشکر 41 ثارالله از شهدای کم نظیر و کمتر شناخته شده دوران دفاع مقدس  است که سیستان و بلوچستان همواره  به داشتن چنین فرزند و دیگر فرزندان برومند به خود می بالد.
جهاندیده تاکید کرد: آنچه ما امروز داریم از برکت خون پاک شهدا و تلاش و مجاهدت رزمندگان دیروز است و باید همواره قدردان زحمات و ایثارگری های این عزیزان باشیم و با یادآوری تلاش رزمندگان اسلام و در مسیر آشنایی مردم به خصوص نسل جوان با ارزش ها و دستاوردهای دفاع مقدس قدم برداریم.
۷ دی ۱۳۹۹ ۲۱:۵۰
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان |
کد خبر : ۲۳۱,۱۷۶
کلیدواژه ها: هفته تبیین نقش سیستان و بلوچستان در دفاع مقدس , شهید میرحسینی , شهید سلیمانی , مهرداد جهاندیده

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید