اولین جلسه هماهنگی کمیته کارگری و کارفرمایی ستاد دهه مبارک فجر در اصفهان برگزار شد

مدیر امور اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان از برگزاری اولین جلسه هماهنگی کمیته کارگری و کارفرمایی، مدیران واحدهای اقتصادی و رییس شورای هماهنگی ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی در محل اداره کل خبر داد.
اولین جلسه هماهنگی کمیته کارگری و کارفرمایی ستاد گرامیداشت دهه مبارک فجر

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان، احمدرضا پرنده در این جلسه هدف از برگزاری این جلسه را برنامه ریزی برای اجرای برنامه های گرامیداشت دهه مبارک فجر در واحدهای اقتصادی عنوان کرد.

 وی با اشاره به لزوم  استفاده از تجربیات سنوات گذشته در اجرای برنامه های دهه فجر گفت: با توجه به شرایط شیوع کرونا در کشور برای اجرای باشکوه برنامه های  گرامیداشت دهه فجر در واحدهای کارگری باید با خلاقیت و نوآوری از بستر فضای مجازی استفاده کنیم.

پرنده  همچنین گفت: به منظور سیاستگذاری و برنامه ریزی برای فعالیت های رفاهی، اجتماعی و فرهنگی، پیشنهاد ایجاد دبیرخانه دائمی کمیته کارگری و کارفرمایی در محل اداره کل داده شده است که با مشارکت تشکلات کارگری و کارفرمایی، مدیران واحدهای اقتصادی، ستاد شورای تبلیغات اسلامی، سازمان بسیج کارگری و کارفرمایی، به طور منظم برنامه های کمیته های کارگری را در کارگروه های تخصصی  مورد بررسی قرار می دهیم.

وی همچنین گفت: کمیته  کارگری و کارفرمایی دهه مبارک فجر، هفته گرامیداشت کارگر، کمیته برگزاری کنگره شهدای کارگر، کمیته درمان و بهداشت کارگران، کمیته شورای خدمات بهداشتی کارگران از جمله کمیته هایی هستند که به طور منظم در طول سال در دبیرخانه دائمی  کمیته کارگری برای اجرای برنامه های فعالیت خواهند کرد.

مدیر امور اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان تأکید کرد: به منظور اطلاع رسانی گسترده  به کارگران و خانواده های آنان از برنامه های گرامیداشت دهه مبارک فجر، هرکدام از اعضای  کمیته که دارای شبکه های اجتماعی مجازی با جامعه مخاطب هستند از این ظرفیت به نحو مطلوب استفاده کنند.

 پرنده همچنین از مدیران واحدهای اقتصادی خواست، برنامه های پیشنهادی خود را به منظور جمع بندی برنامه های اصلی کمیته کارگری و کارآفرینی استان به این اداره کل ارسال کنند.

احمدی رئیس ستاد هماهنگی و تبلیغات اسلامی ضمن تشکر از اداره کل در برگزاری جلسه کارگران استان و اعلام برنامه ها و سیاست های شورای هماهنگی در  ایام الله دهه فجر، تقارن این دهه را با ولادت حضرت زهرا (سلام الله علیها) را فرصتی مغتنم برای برگزاری جشن های با نشاط  در دهه فجر عنوان کرد.

در پایان جلسه نمایندگان  تشکلات و واحدهای اقتصادی آمادگی خود را جهت هرگونه همراهی در اجرای برنامه های گرامیداشت دهه فجر اعلام کردند.


۷ دی ۱۳۹۹ ۱۴:۱۵
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |
کد خبر : ۲۳۱,۱۹۵
کلیدواژه ها: دهه فجر,کارگر, کارفرما,کامران کلانی

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید