مدیرکل امور استان های وزارت تعاون در گیلان خواستار شد:

جدیت ویژه تمام مدیران در پیوستن به پویش ملی شفافیت

مدیرکل امور استان های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به تاکید وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پیوستن به پویش ملی شفافیت و اعتمادسازی، این مهم را وظیفه همه دستگاه ها عنوان کرد و خواستار جدیت ویژه تمام مدیران در پیوستن به پویش ملی شفافیت شد.
جدیت ویژه تمام مدیران در پیوستن به پویش ملی شفافیت

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان، سید محسن دلبری در سفر به استان گیلان با حضور در جلسه شورای اداری اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان  حوزه فعالیت های مجموعه تعاون، کار و رفاه اجتماعی را بسیار گسترده و حائز اهمیت دانست و گفت: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ، متولی امور متنوع و گسترده ای است که شامل تمامی حوزه ها نظیر بهداشت و درمان، آموزش، تعاون، اشتغال، روابط کار و ... می شود.

 مدیرکل امور استان های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تاکید بر اصل خدمت رسانی به جامعه هدف و تکریم ارباب رجوع گفت: باید با همت مضاعف و با وجود تمام محدودیت ها در راستای رفع مشکلات جامعه هدف بکوشیم.

وی با بیان این که در راستای خدمت رسانی به مردم هیچ بهانه ای پذیرفتنی نیست، خاطرنشان کرد: رضایتمندی ارباب رجوع، دقت در اجرای ضوابط، معیارها و مقررات و تسریع در پاسخگویی باید در اولویت قرار گیرد.


دلبری  وجود بیش از 32 سامانه شفافیت در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اشاره کرد و افزود: شفافیت و اعتمادسازی یکی از سیاست های اصلی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است و شفاف سازی فعالیت ها، خدمات و سایر امورات مربوط به دولت از یک سو موجب جلب اعتماد در مردم و از سوی دیگر گام بلندی در راستای مبارزه با فساد است.

وی اضافه کرد: از همه دستگاه ها دعوت می کنیم با پیوستن به پویش ملی شفافیت ما را در مسیر اعتمادسازی همراهی کنند تا هیچ چیز از مردم پنهان نماند.

وی جوانگرایی، حضور زنان در پست های سازمانی به ویژه در معاونت ها، شفافیت حوزه عملکرد، اتمام پروژه هایی که موجب محرومیت زدایی و ایجاد اشتغال پایدار می شود را از دیگر برنامه های مهم وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی عنوان کرد و خواستار توجه بیشتر مدیران استانی در راستای تحقق این اهداف شد.

پس از این نشست سید محسن دلبری به منظور بررسی  از نحوه دورکاری همکاران، رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی کارکنان اداره کل از بخش های مختلف بازدید کرد و ضمن دیدار چهره به چهره با تمام کارکنان، جویای مسائل و مشکلات حوزه کاری همکاران نیز شد.


۷ دی ۱۳۹۹ ۰۸:۵۸
کد خبر : ۲۳۱,۱۹۷
کلیدواژه ها: سید محسن دلبری,مدیرکل امور استان ها,وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید