بانک توسعه تعاون خراسان شمالی ۲ هزار شغل ایجاد کرد

مدیر امور شعب بانک توسعه تعاون خراسان شمالی گفت: با پرداخت ۲ هزار و ۸۰۰ میلیارد ریال تسهیلات در ۹ ماهه امسال برای ۲ هزار نفر در استان اشتغال ایجاد شد.
بانک توسعه تعاون خراسان شمالی ۲ هزار شغل ایجاد کرد
به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی، محمد ندری بیابانی اظهارکرد: در این مدت هزار و ۴۵۱ طرح اشتغالزا به اجرا درآمد که بیشترین طرح ها در بخش کشاورزی،  صنعت، گردشگری و داروسازی بوده است.
وی افزود: بانک توسعه تعاون در راستای ایجاد اشتغال تمامی تسهیلات اختصاص یافته به بانک را در سرفصل جامعه عشایری و روستایی پرداخت کرده است.
ندری تصریح کرد: همچنین این بانک تسهیلات اختصاص یافته به مددجویان نهادهای حمایتی شامل کمیته امداد امام خمینی (ره)، بهزیستی و تعاونی خرد زنان را نیز به طور کامل پرداخت کرده است.
مدیر امور شعب بانک توسعه تعاون خراسان شمالی با بیان اینکه نسبت مصارف اعلامی بانک ۱۷۶ درصد بوده است، گفت: در سال جاری تنها اجرای پنج مورد از طرح های مورد حمایت این بانک برای ۱۸۵ نفر اشتغال ایجاد کرده است.
ندری بیابانی افزود: ۲ طرح در بخش حمایت از تولید کنندگان تولید ماسک با تولید ۸۰۰ هزار ماسک و مواد ضدعفونی دست با ظرفیت تولید ۱۷۰ تن در ماه راه اندازی شده که برای ۱۵ نفر ایجاد شغل کرده است.
وی با بیان این که این بانک در تمام بخش های اقتصادی تسهیلات اشتغال پرداخت می کند، افزود: حوزه کشاورزی، صنعت و معدن، مسکن، عمران، خدمات بازرگانی از جمله این موارد است.
مدیر امور شعب بانک توسعه تعاون خراسان شمالی گفت: ۷۰ درصد تسهیلات این بانک با اولویت به تعاونی ها و مابقی به سایر بخش ها پرداخت می شود.
در خراسان شمالی حدود ۲ هزار و ۸۰۰ تعاونی در بخش های مختلف کشاورزی، صنعت و معدن، خدمات و مسکن وجود دارد.  
۷ دی ۱۳۹۹ ۱۳:۲۰
روابط عمومی تعاون ، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی |
کد خبر : ۲۳۱,۲۰۶
کلیدواژه ها: بانک توسعه تعاون،خراسان شمالی,تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری,تعاونی,اشتغالزایی

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید