مدیرکل بهزیستی زنجان خبر داد:

پازل همدلی زنجانی‌ها در حال تکمیل شدن است

مدیرکل بهزیستی استان زنجان از خرید یک هزار و 400 قطعه پازل همدلی در کمک به نیازمندان خبر داد.
پازل همدلی زنجانی‌ها در حال تکمیل

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان محمد محمدی قیداری اظهار کرد: طرح پازل همدلی به همت بهزیستی کشور با شعار «قطعه قطعه جمع گردد، همدلی معنا شود» با هدف تامین نیازهای تحصیلی دانش‌آموزان مددجوی این سازمان طراحی شده است.

مدیرکل بهزیستی استان زنجان با بیان این که هر پازل به نام خیرین ثبت می‌شود، تصریح کرد: امیدواریم با مشارکت بیشتر مردم بتوانیم لوازم التحریر، لباس، کیف و سایر اقلام از جمله تبلت برای آموزش‌های مجازی دانش آموزان را نیز فراهم کنیم.

وی با تاکید بر این که در روزهای سخت شیوع ویروس کرونا قرار داریم و نیازمند مشارکت بیشتر خیرین در طرح پازل‌های همدلی هستیم، تصریح کرد: در طرح پازل همدلی، نقشه ایران به قطعات مختلف تقسیم شده است که با نمادهای میراث فرهنگی هر استان اقدام به فروش هر پازل برای تامین مایحتاج لوازم تحصیلی دانش‌آموزان مورد حمایت بهزیستی می‌شود.

محمدی قیداری با اشاره به اینکه ارزش هر قطعه پازل 10 هزار تومان است، اضافه کرد: میزان مشارکت‌ زنجانی‌ها در این طرح تاکنون 860 میلیون ریال بوده است که از این محل برای یک هزار و 400 دانش‌آموز زنجانی پک آموزشی تهیه شده است.

مدیرکل بهزیستی استان زنجان با اشاره به اینکه بهزیستی استان زنجان با نیازسنجی جامعه هدف از مشارکت خیرین بهره گرفته و خدمات مربوط را ارائه می‌دهد، اضافه کرد: یکی از نیازهای اساسی جامعه هدف این نهاد، مسکن است.

وی با بیان این که تامین مسکن برای خانوار‌های دارای ۲ معلول و بیشتر، اولویت اصلی بهزیستی است، افزود:  در حال حاضر ساخت ۵۸ واحد مسکن نیمه کاره مددجویان بهزیستی نیازمند یاری خیرین است.

محمدی قیداری با اشاره به انعقاد تفاهم‌نامه بین سازمان بهزیستی با سازمان بسیح سازندگی کشور در خصوص مناسب سازی واحد‌های مسکونی معلولین و کمک به اجرای این طرح گفت: سهم استان از این تفاهم‌نامه مناسب‌سازی حدود ۲۰۰ واحد مسکونی معلولین است.
۸ دی ۱۳۹۹ ۱۲:۵۷
کد خبر : ۲۳۱,۲۲۵
کلیدواژه ها: محمدی,مدیرکل,بهزیستی,زنجان,مددجو,حمایت,مسکن,پازل همدلی

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید