ارتقای دانش فنی مهارت جویان قزوین در صنعت خودرو هدف‌گذاری شد

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای قزوین گفت: ارتقای دانش فنی مهارت جویان قزوینی در صنعت خودرو با عقد تفاهم نامه با یک واحد تولیدی هدف‌گذاری شد.
ارتقای دانش فنی مهارت جویان قزوین در صنعت خودرو هدف‌گذاری شد
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان قزوین، محسن مددی  اظهار کرد: با عقد تفاهم نامه با شرکت سایپا شیشه که امروز منعقد شد، این هدف را دنبال خواهیم کرد.

وی تصریح کرد: آموزش شاغلین و نیروی کار این واحد و تجهیز کارگاه مهارتی در حوزه قطعات و مجموعه های خودرویی و برگزاری دوره های فنی و حرفه ای مربوط به آنها در مراکز آموزشی از سوی این اداره کل از دیگر اهداف عقد این تفاهم نامه به شمار می رود.

مددی گفت: ایجاد و راه اندازی مرکز جوار کارگاهی آموزش های تخصصی در حوزه صنایع مرتبط با خودرو نیز در این تفاهم نامه مورد تاکید قرار گرفته است که می تواند منجر به پرورش نیروهای ماهر و کارآزموده و آماده برای فعالیت در بازار کار شود.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین یادآور شد: مدت اجرای این تفاهم نامه ۲ سال تعیین شده که در ادامه با توافق طرفین قابل تمدید خواهد بود.

وی با بیان اینکه اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین در سال جاری با چندین واحد تولیدی تفاهم نامه همکاری امضاء کرده است،افزود: هدف از عقد این تفاهم نامه ها استفاده از ظرفیت و امکانات بخش خصوصی برای تقویت و ترویج فرهنگ مهارت در جامعه است.

۸ دی ۱۳۹۹ ۱۲:۴۱
کد خبر : ۲۳۱,۲۷۶
کلیدواژه ها: دانش فنی مهارت جویان قزوین ,صنعت خودرو

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید