مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان خبر داد:

تأسیس یکصدمین شرکت تعاونی در خوزستان در سال ۹۹

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان خوزستان از تاسیس یکصدمین شرکت تعاونی خوزستان در سال ۹۹ خبر داد.
تأسیس یکصد تعاونی در بازه زمانی ۹ ماه سال جاری


به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خوزستان، ارسلان غمگین با اعلام این خبر اظهار کرد: با تأسیس یکصد تعاونی در بازه زمانی ۹ ماه سال جاری ، فرصت شغلی معادل ۱۵۷۹ نفر به دست آمده است که این تعداد، به میزان ۱۵۰ درصد افزایش نسبت به برنامه های پیش بینی شده و ابلاغی از سوی وزارت متبوع برای منتهی به سال ۱۳۹۹ ، تحقق یافته است.
وی افزود: تحقق عملکرد نه ماهه حوزه تعاون در تمام برنامه های ابلاغی وزارت متبوع یکی از جهش های مثبت اداره کل بوده است که با وجود محدودیت های کرونایی تمام برنامه اجرایی تعاون متوقف نشده و نسبت به نه ماه سال گذشته رشد قابل ملاحظه ای داشت.
غمگین تحقق برنامه های آموزش تعاون و انجام نظارت های دقیق از عملکرد مدیران تعاونی و کاهش آسیب های اجتماعی را از مهمترین برنامه های موفق تعاون برشمرد و تصریح کرد: ایده پردازی تعاون در زمینه ایجاد تالار مجازی تعاون و جمع آوری پرسش های حقوقی این بخش برای رسیدن به کتاب مرجع در این حوزه از برنامه ریزی های کاملا نو اندیشانه است که باعث ارتقای موفقیت ها شده است به گونه ای که حوزه تعاون در نه ماهه سال جاری علاوه بر تحقق صددرصدی عملکرد نسبت به برنامه سالانه نیز جلوتر است.
وی تزریق تفکر آسیب شناسی و تقویت اتاق فکر تعاون استان در رسیدن به چرخه تامین را مهترین الگوی کار فکری دسته جمعی در قالب مدیریت مشارکت جمعی دانست و خاطرنشان کرد: تعاون می تواند نجات دهنده اقتصاد کنونی کشور باشد که ایجاد مجتمع های بزرگ تعاونی ها در استان خوزستان ثمره مدیریت این مشارکت ها است.
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان تاکید کرد: ایجاد و تاسیس فکر خلاقانه شورای عالی تعاون برای اولین بار در کشور در رسیدن به این اهداف همواره راهگشا و موثر بوده است.

۸ دی ۱۳۹۹ ۱۲:۳۰
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان |
کد خبر : ۲۳۱,۳۰۴
کلیدواژه ها: تأسیس, یک صدمین شرکت تعاونی, در خوزستان, سال ۹۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید