پرداخت تسهیلات کرونایی بنگاه‌های ورزشی فارس آغاز شد

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان فارس گفت: دستورالعمل تسهیلات بنگاههای ورزشی آسیب دیده از کرونا ابلاغ و بین ۴۸ تا ۹۶۰ میلیون تومان بین فعالین این حوزه در فارس که کسب و کار آنها از شیوع این بیماری متاثر شده پرداخت می شود.
پرداخت تسهیلات کرونایی بنگاه‌های ورزشی فارس آغاز شد
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان فارس؛ سهراب مختاری در این باره گفت: در چهل و هفتمین جلسه ستاد ملی مدیریت کرونا در تاریخ ۱۵ آذرماه ۹۹ در خصوص پرداخت تسهیلات به فعالیت ها ،واحدها و کسب و کار بیشتر آسیب دیده از کرونا در حوزه ورزش و جوانان به تصویب رسید.
وی ادامه داد: وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی با همکاری وزارت ورزش و جوانان در راستای حمایت از باشگاه داران ورزشی آسیب دیده در دوران کرونا در نظر دارد تسهیلات حمایتی خود را در قالب وام به متقاضیان ارایه کند‌.
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان فارس افزود: از این رو موسسان باشگاه‌های ورزشی دارای مجوز رسمی فعالیت از وزارت ورزش و جوانان می‌توانند پس از عضویت در سامانه میز خدمت الکترونیکی وزارت ورزش و جوانان و تکمیل فرم های مربوطه درخواست اولیه خود را ثبت کرده و سپس با مراجعه به سامانه کارا وزارت تعاون ،کارو رفاه اجتماعی مراحل ثبت نام خود را تکمیل کنند.
وی به مراحل گام به گام ثبت نام متقاضیان اشاره و بیان کرد: متقاضیان می‌توانند به میز خدمت الکترونیکی وزارت ورزش به آدرس sd.msy.gov.ir مراجعه و با ثبت نام در سامانه مذکور و تکمیل اطلاعات اقدام کنند.
مختاری ادامه داد: متقاضیان دقت کنند که در قسمت مربوط به سازمان خدمت دهنده حتما اداره کل ورزش و جوانان فارس انتخاب شود در غیر این صورت درخواست متقاضی به دست اداره کل ورزش و جوانان استان فارس نرسیده و از چرخه رسیدگی خارج خواهد شد.
وی اضافه کرد: در مراحل بعدی باید مراجعین متقاضی به سامانه کارا به آدرس kara.mcls.gov.ir مراجعه و شناسنامه شغلی خود را تکمیل کنند.
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان فارس اظهار کرد: مراجعه مجدد متقاضی باید به سامانه کارا کرونا به آدرسcorona-kara.mcls.gov.ir و ثبت درخواست تسهیلات مورد نظر
اماکن ورزشی و مراکز مشاوره جوانان با توجه به نوع مکان و حداکثر شاغلین هر بنگاه مشمول باشد.
مختاری در پایان گفت: تسهیلات کم بهره در حوزه کسب و کارهای مرتبط با ورزش و جوانان با مبالغی بین 48  تا 960 میلیون تومان به فعالین این بخش پرداخت خواهد شد.
۸ دی ۱۳۹۹ ۱۳:۴۵
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان فارس |
کد خبر : ۲۳۱,۳۲۰
کلیدواژه ها: مختاری,پرداخت تسهیلات کرونایی,بنگاه‌های ورزشی, فارس

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید