راستی آزمایی از تسهیلات پرداختی کرونا در قزوین آغاز شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: آسیب شناسی و راستی آزمایی تسهیلات پرداختی کرونا به منظور اطمینان از هزینه کرد صحیح و جلوگیری از ایجاد انحراف در آنها آغاز شد.
راستی آزمایی از تسهیلات پرداختی کرونا در قزوین آغاز شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان قزوین ،رضا گروسی مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان قزوین افزود: در این طرح تعدادی از دریافت کنندگان تسهیلات کرونا به منظور اعتبارسنجی و راستی آزمایی به صورت تصادفی انتخاب می‌شوند و بازدید از آنها با مشارکت نمایندگان دستگاه‌های اجرایی و بانک‌های عامل در پرداخت این تسهیلات صورت می‌گیرد.

گروسی تصریح کرد: واحد نظارت از واحدهای اخذ تسهیلات به صورت مستقل به فعالیت می‌پردازد و تمامی طرح‌های دریافت کننده تسهیلات کرونا را در حوزه‌های مختلف صنعت، خدمات، کشاورزی و میراث فرهنگی تا آخرین مرحله رصد و نظارت می‌کند.

وی اضافه کرد: اطمینان از هزینه کرد صحیح، جلوگیری از انحراف تسهیلات پرداخت شده و نیز آگاهی از مشکلات فعالان حوزه آسیب دیده از کرونا در مراحل مختلف تولید و فروش و کمک به رفع یا به حداقل رساندن آنها از اهداف این طرح است.

گروسی با اشاره به میزان تسهیلات پرداختی کرونا در استان، گفت: تاکنون ۲۰ هزار و ۷۲۰ پرونده دریافت تسهیلات برای اشتغال ۲۸ هزار و ۹۶۳ نفر در استان برای دریافت ۲۶۷ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان تسهیلات تشکیل شده که با همکاری بانک‌های عامل ۱۷۳ میلیارد و ۹۰۰ میلییون تومان پرداخت شده است.

۱۰ دی ۱۳۹۹ ۱۱:۱۸
کد خبر : ۲۳۱,۴۳۷
کلیدواژه ها: راستی آزمایی, تسهیلات پرداختی کرونا, قزوین

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید