مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان: شهید سلیمانی نماد انقلاب و اسوه اقتدار ملت ایران است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی یک مجاهد تمام عیار و خستگی ناپذیر بود و همیشه به عنوان نماد انقلاب و اسوه اقتدار ملت ایران شناخته می شود.
شهید سلیمانی نماد انقلاب و اسوه اقتدار ملت ایران است

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان، مهرداد جهاندیده با گرامیداشت اولین سالگرد شهادت سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی افزود: بنا بر تعبیر رهبر معظم انقلاب، شهید حاج قاسم سلیمانی پرورش یافته حقیقی مکتب اسلام و مکتب خونین امام راحل بود و خون این شهید والامقام که جریان مقاومت را ارتقا بخشید و رستاخیر و انقلابی در ایران ایجاد کرد، تداوم خواهد داشت.
وی ادامه د اد: شهادت سردار سلیمانی به دست شقی ترین افراد یعنی آمریکای ملعون و همپیمانانش، پیامی الهی و نشانه ای عظیم برای حرکت در مسیر مبارزه با ظالمان و دفاع  از مظلومان است.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تاکید کرد: ایثار، فداکاری، از خودگذشتگی، ولایتمداری و مردمی بودن سپهبد قاسم سلیمانی و خدمات و مجاهدتهای آن شهید حماسه آفرین از ابتدای تشکیل شجره طیبه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، فرماندهی موفق عملیات های مختلف دفاع مقدس و رده های مختلف سپاه، تلاش مستمر برای اعتلای کشور و مبارزه با تروریسم و حراست از حرم اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام و جبهه مقاومت، همواره الگوی همه مردم، مسوولان و بویژه جوانان برای رسیدن به اهداف مقدس کشور خواهد بود و راه این شهید عزیز همواره ادامه دارد.
جهاندیده شهادت سردار سلیمانی را نشان‌دهنده استیصال و ناچاری دشمن دانست و گفت: امروز نسل های جدید کشور دوران انقلاب و دفاع مقدس را ندیده‌اند، اما با شناختن سپهبد سلیمانی فرهنگ ایثار و شهادت را شناختند و به زودی آزادی ملت‌های منطقه از شر آمریکا و اسرائیل به برکت خون شهدای والامقام بالاخص حاج قاسم عزیز رقم خواهد خورد.
وی با بیان اینکه زندگی پر افتخار سردار سلیمانی حیات بخش فرهنگ مقاومت بود که با شهادت وی زنده تر شد اظهار کرد: حاج قاسم، بیش از آنکه یک سردار نظامی جنگ بود، یک شخصیت فرهیخته و شاخص تربیت نسل های انقلابی در منطقه است که آثار آن در آینده های نزدیک و دور روشنتر خواهد شد.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همچنین ایجاد وحدت در میان مردم منطقه را از خدمات برجسته شهید سپهبد سلیمانی دانست و افزود: این شهید سرافراز هیچگاه مذهب، قومیت، دین و سرزمین را در نظر نگرفت، بلکه دنبال کمک به مظلوم و دفاع از انسانیت و شرف بود.

۱۰ دی ۱۳۹۹ ۱۳:۴۱
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان |
کد خبر : ۲۳۱,۴۵۴
کلیدواژه ها: حاج قاسم سلیمانی , مهرداد جهاندیده , سیستان و بلوچستان , مجاهد خستگی ناپذیر

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید