مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان:

تکریم ارباب رجوع مصداق امر به معروف است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان گفت: تکریم ارباب رجوع مصداق امر به معروف است.
تکریم ارباب رجوع مصداق امر به معروف است
 

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، جلسه  هم اندیشی و ارزیابی اعضای ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان از عملکرد شورای امر به معروف و نهی از منکر اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با حضور مدیرکل،اعضای شورای امر به معروف اداره‌کل و بازرسان ستاد برگزار شد .

در این جلسه در خصوص راه‌های ایجاد فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر در بین همکاران اداره‌کل بحث و تبادل نظر به عمل آمد .

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان در این جلسه ضمن برشمردن اقدامات اداره‌کل در 9 ماهه اول سال جاری در حوزه امر به معروف و نهی از منکر، عنوان کرد: با توجه به اینکه فریضه امر به معروف و نهی از منکر یکی از واجبات دین مبین اسلام به شمار می‌رود، لذا اداره کل تعاون استان نیز نسبت به این امر مهم بی تفاوت نبوده و سعی در اجرایی کردن این سنت الهی دارد .

محمدرضا یوسفی افزود: در همین زمینه مصادیق بارز معروفات و منکرات در اداره‌کل و ادارات تابعه شهرستان شناسایی و راه‌های مقابله با آن نیز مورد بررسی قرار گرفته است و پیام‌های الکترونیکی به کارتابل شخصی کارمندان در این زمینه به صورت مرتب ارسال می‌شود.

وی تصریح کرد: برگزاری دوره‌های آموزشی در این زمینه می‌تواند تا حد زیادی مانع از بروز منکرات و اجرای مناسب معروفات شود که به دلیل شیوع ویروس منحوس کرونا و عدم امکان برگزاری جلسات حضوری، فایل پاورپوینت آموزشی تهیه و  به تمامی کارمندان در اداره‌کل و ادارات تابعه شهرستان ارسال شده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان ضمن اشاره به اهمیت تکریم ارباب و رجوع، تاکید کرد: تکریم ارباب رجوع مصداق امر به معروف است.

یوسفی خاطرنشان کرد: در کنار اقداماتی که در حوزه ستادی در خود اداره‌کل و ادارات شهرستانی صورت پذیرفته، به دلیل وظیفه نهادی، معاونت امور اجتماعی مسئولیت ترویج آموزش‌ها در زمینه اهمیت امر به معروف و نهی از منکر در واحدهای تولیدی استان را بر عهده دارد و در این زمینه اقدامات بسیار خوبی صورت پذیرفته است.

۱۰ دی ۱۳۹۹ ۱۳:۱۷
اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان |
کد خبر : ۲۳۱,۴۵۵
کلیدواژه ها: یوسفی,مدیرکل,تعاون کار,زنجان,امربه معروف,نهی منکر

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید