جلسه کمیته فرهنگی و پیشگیری ستاد مبارزه با مواد مخدر استان قزوین برگزار شد

رضا گروسی مدیر کل تعاون،کار ورفاه اجتماعی استان قزوین از برنامه ها و اقدامات پیشگیری از اعتیاد در جامعه کار وتولید خبرداد.
جلسه کمیته فرهنگی و پیشگیری ستاد مبارزه با مواد مخدر استان قزوین برگزار شد
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان قزوین ، جلسه کمیته فرهنگی و پیشگیری ستاد مبارزه با مواد مخدر استان قزوین  با حضور علی رحمانی مشاور استاندار و دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان قزوین ،رضا گروسی مدیر کل تعاون،کار ورفاه اجتماعی استان قزوین ، علیرضاوارثی مدیر کل بهزیستی استان و معاونت اجتماعی سپاه صاحب الامر و نمایندگان دستگاههای عضو کمیته و تشکلات کارگری و کارفرمایی برگزار شد.
رضا گروسی مدیر کل تعاون،کار ورفاه اجتماعی استان قزوین در این نشست  گفت: یکی از آسیب‌های اجتماعی که بسیاری از خانواده‌ها را درگیر و نگران خود کرده، موضوع اعتیاد و پیامدهای آن است که باید همه آن را جدی بگیریم و برای مقابله اقدام کنیم و برنامه های پیشگیری از اعتیاد را در جامعه کار و تولید و محیط های کارگری  بطور جد رصد و پیگیری کنیم.
وی افزود: اجرای طرح کاج و ارتقاء سطح آگاهی کارگران می‌تواند در سلامت آنان و خانواده هایشان موثر واقع شود.
علی رحمانی مشاور استاندار و دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان قزوین  بیان کرد: در خصوص ارائه مشاوره کارشناسی سامانه ملی ۰۹۶۲۸ راه اندازی شده که کارگران  و  خانواده‌هایی که درگیر اعتیاد شده اند می‌توانند با تماس با این سامانه از مشاوره‌های تخصصی رایگان متخصصان و پزشکان ما استفاده کنند.
وی افزود : موضوع مبارزه با مواد مخدر نیازمند همراهی و همکاری همه دستگاههای اجرایی با این ستاد و شورای تامین شهرستان است. با توجه به صنعتی بودن  استان  ، واحدهای بزرگ  و کوچک و اصناف  ، رصد و آموزش کارگران در حوزه پیشگیری به طور جد باید در دستور کار اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی با همکاری کارفرمایان قرار گیرد.
۱۰ دی ۱۳۹۹ ۱۸:۳۴
کد خبر : ۲۳۱,۴۹۵
کلیدواژه ها: کمیته فرهنگی , پیشگیری , مبارزه با مواد مخدر, قزوین

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید