آغاز مرحله داوری جشنوار امتنان از کارگران، گروههای کار و واحدهای نمونه قزوین

معاون امور اجتماعی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی قزوین از اتمام تاریخ ثبت نام سی و دومین جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید قزوین و ورود به مرحله داوری طرح ها خبر داد.
آغاز مرحله داوری  جشنوار امتنان از کارگران، گروههای کار و واحدهای نمونه قزوین

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان قزوین ، آقاعلیخانی با اعلام این خبر اظهار کرد: با توجه به اتمام تاریخ ثبت نام سی و و دومین جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید و ورود به مرحله داوری طرح ها،  به منظور  انجام هر چه بهتر فرآیند داوری از میان ۱۵۶ متقاضی ثبت شده در سامانه امتنان در سه حوزه صنعت، کشاورزی و خدمات با حضور نمایندگان  اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی  استان قزوین و  سازمان صنعت، معدن، تجارت، جهاد کشاورزی، فنی و حرفه ای و دانشگاه در محل این اداره کل برگزارشد.

وی تصریح کرد : این جشنواره هر ساله با هدف تجلیل از کارگران و گروه کارهای نمونه و به منظور ترویج و تقویت فرهنگ کار و تلاش در سه مرحله مقدماتی، استانی و کشوری و در سه بخش صنعت، خدمات و کشاورزی برگزار می شود.
وی گفت : اجرای ماده 195 قانون کار و ضوابط اجرایی آن و شناسایی و انتخاب کارگران مخترع، مبتکر و خلاق و مدیران واحدهای نمونه با توجه به‌ شاخص های ابلاغ شده و لزوم توجه به نوآوری و ابتکار در بنگاههای اقتصادی  با همکاری دستگاه های ذیربط و شرکای اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان از جمله اهداف اجرایی شدن این جشنواره به شمار می رود.
آقاعلیخانی  بیان کرد : در مجموع در سال جاری تعداد ۱۵۶  کارگر،گروه کار و واحد تولیدی در بازه زمانی ۱۴ آبان تا ۱۱ دی  در این جشنواره ثبت نام  کرده اند که با داوری های انجام شده  تعداد یک نفر کارگر نمونه و یک گروه کار نمونه در سه بخش صنعت ، خدمات و کشاورزی  و یک واحد نمونه استانی انتخاب و جهت شرکت در جشنواره ملی به وزارت متبوع معرفی می‌ شوند.
۱۶ دی ۱۳۹۹ ۱۳:۰۶
کد خبر : ۲۳۱,۵۴۸
کلیدواژه ها: داوری, جشنوار امتنان از کارگران , گروههای کار و واحدهای نمونه قزوین

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید