افتتاح خانه فرهنگ کار در معادن منگنز استان قم

خانه فرهنگ کار معادن منگنز استان قم با حضور مدیرکل امور فرهنگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم افتتاح شد.
خانه فرهنگ کار,معادن منگنز,استان قم,وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم : خانه فرهنگ کار معادن منگنز استان قم با حضور شهریار احمد بیگی مدیرکل امور فرهنگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ، مصطفی کاویانی مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قم ، مدیریت معدن منگنز و جمعی از مدیران و روسای ستادی و اجرایی استان افتتاح شد .

در این مراسم مدیرکل دفتر امور فرهنگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی،با بیان اینکه استان قم به لحاظ فرهنگ کار دارای یک عقبه تاریخی است، گفت: اگر فرهنگ کار را درست تبیین کنیم در محیط کار مشکلات کاهش می یابد.

احمد بیگی تصریح کرد : برای ارتقای فرهنگ کار، باید از مدارس شروع کرده و در کتب درسی به کار ارزش داده شود.

احمد بیگی با بیان اینکه توجه به کار آفرینی در جامعه بایدتقویت شود، گفت: در زمینه اشتغال زایی و تولید باید عزت کارآفرین حفظ شده و حمایت لازم  از کار آفرین مورد توجه قرار گیرد.

 همچنین در این مراسم مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قم با اشاره به اینکه فرهنگ کار با خیلی دیگر از فرهنگ های دیگر در ارتباط است‌، گفت : از هر فرصت مناسبی باید برای انتقال فرهنگ کار به اقشار مختلف جامعه استفاده کنیم.

کاویانی یادآور شد : فرهنگ کار نباید با فرهنگ کار آفرینی اشتباه گرفته شود، فرهنگ کار خیلی مهم تر است چون فرهنگ کار با حفظ و دوام شغل سر و کار دارد و صدا و سیما برای فرهنگ کار به صورت جدی و جهادی پای کار بیاید.

در این مراسم همچنین از تلاشهای ارزشمند مهندس راغبیان مدیریت معادن منگنز در راستای فعالیتهای فرهنگی و ورزشی با اهدای لوح ، تقدیر به عمل آمد.

۱۴ دی ۱۳۹۹ ۱۵:۲۵
کد خبر : ۲۳۱,۵۹۴
کلیدواژه ها: خانه فرهنگ کار,معادن منگنز,استان قم,وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید