۳۸ میلیارد ریال تسهیلات مشاغل خانگی به ۲۷۳ نفر در اردبیل پرداخت شد

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: در سطح استان اردبیل به ۲۷۳ نفر تسهیلات مشاغل خانگی به ارزش ۳۸ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال پرداخت شده است.
وام مشاغل خانگی

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل؛ قاسم رحیمی اظهار کرد: سهمیه استان اردبیل از محل منابع داخلی دو بانک توسعه تعاون و رفاه کارگران مبلغ ۵۵ میلیارد ریال است.

وی با بیان این که در سال‌های گذشته ۱۰۰ درصد سهم استان اردبیل از محل مشاغل خانگی جذب و پرداخت شده است، ادامه داد: تعداد ۴۰۸ نفر در استان اردبیل برای دریافت تسهیلات خانگی به ارزش ۵۵ میلیارد ریال به بانک ها معرفی شده اند.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل با بیان اینکه بیشترین پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی در شهرستان اردبیل و کمترین پرداخت در شهرستان سرعین بوده است، اظهار کرد: علت این مساله هم نسبت جمعیتی هر شهرستان و تعداد متقاضیان تسهیلات آن شهرستان است.

رحیمی اضافه کرد: تاکنون برای ۸۰ طرح گردشگری ۹ میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریال، برای ۶۰ طرح کشاورزی ۷ میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال، برای ۹۶ طرح صنعت و معدن ۱۷ میلیارد ریال، برای طرح های معرفی شده از بنیاد شهید و امورایثارگران یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال و برای طرح های زیر مجموعه فرهنگ و ارشاد اسلامی ۳ میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال پرداخت شده است.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل با اشاره به اینکه فرآیند پرداخت این تسهیلات از شهریور سال جاری آغاز شده است، اضافه کرد: پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی همچنان ادامه دارد که متقاضیان بعد از طی مراحل قانون این تسهیلات را دریافت می کنند.

۱۴ دی ۱۳۹۹ ۱۵:۲۷
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل |
کد خبر : ۲۳۱,۶۹۲
کلیدواژه ها: وام مشاغل خانگی, تسهیلات مشاغل خانگی, سایت مشاغل خانگی اردبیل,نحوه دریافت وام مشاغل خانگی

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید