مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: خدمات و اقدامات ناتمام باید تا پایان دولت دوازدهم تکمیل شوند

هفتمین جلسه شورای هماهنگی دستگاههای تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در کردستان همزمان با سالروز شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کردستان و با دستور کار برنامه‌های سفر معاونین وزیر کار در آینده نزدیک به استان برگزار شد.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: خدمات و اقدامات ناتمام باید تا پایان دولت دوازدهم تکمیل شوند

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان، برهان صلواتی در این نشست با اشاره به پیام شهادت سردار دلها در خدمت رسانی بی منت مسئولین به مردم  اظهارکرد: در فرصت زمانی باقیمانده تا پایان دولت دوازدهم، باید با حرکت جهادی، خدمات و اقدامات ناتمام را به سرانجام برسانیم.

رئیس شورای هماهنگی دستگاههای تابعه وزارت تعاون  کار و رفاه اجتماعی در کردستان، مدیران مجموعه های وزارت کار در استان را مدیرانی تلاشگر با خدمات چشمگیر به مردم توصیف کرد و افزود: این خدمات و تلاش ها در کنار حمایت‌ها و پشتیبانی‌های استاندار، معاونین وی و سایر مدیران ارشد استانی، چشمگیر تر شده است.

صلواتی یادآور شد خوشبختانه در طول ۳ سال گذشته و با تلاش شبانه روزی بزرگترین مجموعه ورزشی کارگران سنندج که سالها نیمه‌تمام و به لحاظ مالکیتی با مشکل مواجه شده بود  پس از رفع مشکل مالکیتی، تامین اعتبار و در آستانه تکمیل شدن قرار دارد.

۱۴ دی ۱۳۹۹ ۱۵:۰۶
کد خبر : ۲۳۱,۶۹۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید