مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: تعاونی توسعه و عمران فرصت خوبی برای واگذاری کارهای اقتصادی به مردم است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان با تشریح وظایف و اختیارات شرکت های تعاونی توسعه و عمران در کارگروه راهبردی این شرکت تعاونی شرکت کرد.
تعاونی توسعه و عمران فرصت خوبی برای واگذاری کارهای اقتصادی به مردم است
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان :  در کارگروه راهبردی شرکت تعاونی توسعه و عمران، علیزاده مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان با تشریح وظایف و اختیارات شرکت های تعاونی توسعه و عمران، افزود: شرکت های تعاونی توسعه و عمران شهرستانی با توجه به حمایت های قانونی و همچنین جمعیت بیش از نیم درصد مردم هر شهر، فرصت بسیار خوبی به جهت واگذاری کارهای اقتصادی هر شهرستان به خود مردم است.

مدیرکل در همین راستا و به جهت جلب رضایت و تشویق سهامداران و سایر شهروندان، بر اولویت قراردادن برنامه های کوتاه مدت به دلیل زود بازده بودن در کنار برنامه های بلند مدت تاکید کرد.

وی در ادامه با بیان اینکه شرکت تعاونی توسعه و عمران شهرستان سیاهکل فرصتی برای توسعه اشتغال و سرمایه گذاری در این شهرستان است، خاطرنشان کرد: دستیابی به این مهم و ایجاد  زمینه فعالیت برای شرکت تعاونی توسعه و عمران سیاهکل تنها با حمایت فرمانداری و تعامل مشترک با دیگر دستگاه‌های اجرایی این شهرستان ممکن می شود.

در این جلسه صوفی فرماندار سیاهکل با توجه به شیوع ویروس کرونا و مشکلات اقتصادی، تلاش بیش از پیش به جهت سپردن کار مردم به خود آنان را جزء وظایف دولت در شهرستان ها دانست و از حمایت همه جانبه دستگاه های اجرایی شهرستان جهت رونق اقتصادی شرکت تعاونی توسعه و عمران شهرستان سیاهکل قول مساعد داد.

 
۱۴ دی ۱۳۹۹ ۱۵:۱۰
روابط عمومی اداره کل تعاون, کار و رفاه اجتماعی گیلان |
کد خبر : ۲۳۱,۷۰۲
کلیدواژه ها: علیزاده,مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان,شرکت های تعاونی,توسعه و عمران,گیلان

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید