مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی هرمزگان:

بیش از 3 هزار نفر از کارگران هرمزگانی مشمول طرح مسکن ملی شدند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان گفت: تاکنون 3 هزار و 32 نفر از کارگران، بازنشستگان و سایر گروههای هدف استان، شرایط آنها پس از استعلام از سامانه های مختلف برای برخورداری از مزایای طرح اقدام ملی مسکن احراز شده است.
بیش از 3 هزار نفر از کارگران هرمزگانی مشمول طرح مسکن ملی شدند

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار ورفاه اجتماعی هرمزگان، "هادی ابراهیمی" افزود: متقاضیان طرح اقدام مسکن ملی شامل کارگران ، بازنشستگان و جامعه هدف که شرایط آنها احراز شده، چنانچه تاکنون موفق به افتتاح حساب و واریز مبلغ آورده اولیه نشده اند، در فرصت اندک باقی مانده، نسبت به تکمیل موجودی خود هر چه سریع تر اقدام کنند.

وی گفت: زمان واریز اولیه و تکمیل موجودی این متقاضیان تا 5 دی ماه بود که با مذاکرات صورت گرفته بین وزارتخانه تعاون، کار و رفاه اجتماعی و راه و شهرسازی، این زمان برای جامعه هدف تمدید شد و تسهیلات و اقدامات حمایتی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ویژه کارگران، بازنشستگان و سایر گروههای هدف،  مشمول متقاضیانی خواهد شد که پرداخت اولیه آنها کامل شده باشد.

ابراهیمی، با اشاره به تسهیلات ویژه به کارگران در طرح اقدام ملی مسکن اظهار کرد: طبق تفاهم‌نامه‌ وزارتخانه های تعاون با راه و شهرسازی، فارغ از تمام امتیازات و تسهیلات ارائه شده در طرح مسکن ملی، امتیازات ویژه‌ و تسهیلات خاصی به کارگران داده می‌شود.

۱۶ دی ۱۳۹۹ ۱۲:۵۱
کد خبر : ۲۳۱,۸۱۹
کلیدواژه ها: طرح مسکن ملی کارگران,تفاهم نامه وزارت تعاون کار ورفاه اجتماعی با وزارت مسکن و شهرسازی,تسهیلات ویژه به کارگران

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید