۲ میلیارد ریال به مرکز آموزش مهارت‌های نوین قزوین اختصاص یافت

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان قزوین گفت: ۲ میلیارد ریال از اعتبارات این دستگاه برای مرکز آموزش‌های مهارتی نوین استان اختصاص یافته است.
۲ میلیارد ریال به مرکز آموزش مهارت‌های نوین قزوین اختصاص یافت

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان قزوین ،محسن مددی مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان قزوین گفت:  این مرکز یا دپارتمان امسال با هدف ارایه آموزشهای نوین مهارتی در زمینه های سواد دیجیتال و تولید محتوای متنی، صوتی، تصویری و ویدئویی در مجتمع آموزش مهارتهای پیشرفته شهید چمران محمدیه راه اندازی شده است.

وی افزود: تاکنون این دوره‌ها با توجه به نیاز معلمان برای آموزش غیرحضوری به دانش‌آموزان در شرایط کرونا به تعدادی از آنان در استان آموزش داده شده است.

وی در ادامه از برگزاری دوره‌های آموزش نوین مهارتی برای مدیران روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی استان در زمینه تولید محتوا خبر داد و تصریح کرد: آموزش به اساتید دانشگاه‌ها نیز در دستور کار قرار دارد.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان قزوین ادامه داد: آموزش‌های مهارتی تنها به بخش صنعت و رشته‌های کارگاهی محدود نمی‌شود بلکه گستره وسیعی از حوزه خدمات را نیز دربرمی‌گیرد و ما تلاش می‌کنیم تا افراد را با ارایه آموزش‌های مورد نیاز در بخش‌های خدمات نیز دارای مهارت کنیم.

۱۶ دی ۱۳۹۹ ۱۲:۴۰
کد خبر : ۲۳۱,۸۶۵
کلیدواژه ها: آموزش , مهارت‌های نوین قزوین

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید