توزیع 1500بسته نوشت افزار در بین دانشجویان بهزیستی استان

مدیرکل بهزیستی استان مرکزی با اشاره به بیشترین همکاری خیرین و مردم استان مرکزی در پویش پازل همدلی برای تهیه نوشت افزار دانش‌آموزان گفت: 1500 بسته نوشت افزار بین دانش‌آموزان تحت پوشش بهزیستی استان توزیع شد.
توزیع  1500بسته نوشت افزار در بین دانشجویان  بهزیستی استان مرکزی

به گزارش روابط عمومی تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی زهرا امینی  بیان کرد: این اداره کل در راستای طرح ایران همدل، همزمان با سراسر کشور طرح‌های مختلفی را برای نیازمندان اجرا کرد که توانست سهم در نظر گرفته شده خود در طرح پازل همدلی به ارزش 1500 سهم و به مبلغ  150 میلیون تومان  برای تهیه نوشت افزاردانش‌آموزان مددجو را تکمیل کند .
وی با بیان این که این طرح با هدف تامین نیازهای تحصیلی دانش آموزان مددجوی این اداره کل  و عدالت آموزشی طراحی شده افزود: خیران و مردم نوعدوست استان مرکزی با خرید این پازل‌ها (ارزش هر پازل صد هزار ریال) به نفع دانش‌آموزان بهزیستی مشارکت  نمودند.                                                                             
مدیرکل بهزیستی استان مرکزی  افزود: استقبال از این طرح در استان مرکزی  بسیار خوب بوده و خیران به عنوان یار و همراه سازمان بهزیستی در این پویش نقش پررنگی داشتند و امیدواریم که این حرکت های خیرخواهانه ادامه داشته باشد.
امینی  ادامه داد: این بسته‌ها شامل کوله پشتی دفتر ، مداد، مدادرنگی ،پرگار و خودکار به تفکیک  مقطع تحصیلی تهیه شده که بین دانش‌آموزان کل استان توزیع می‌شود .
وی یادآور شد: طرح پویش پازل همدلی برای تهیه و تامین نوشت افزار دانش‌آموزان تحت پوشش بهزیستی از مهر امسال آغاز شد.

۱۶ دی ۱۳۹۹ ۱۳:۵۲
روابط عمومی تعاون،کارو رفاه اجتماعی استان مرکزی |
کد خبر : ۲۳۱,۹۰۹
کلیدواژه ها: بهزیستی, استان مرکزی,ایران همدل,مشارکت‌های مردمی, نوشت افزار

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید