۲۶۳۵ متقاضی طرح اقدام ملی مسکن در قزوین تأیید صلاحیت شدند

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: تاکنون شرایط ۲ هزار و ۶۳۵ نفر از متقاضیان کارگری و بازنشسته استان پس از استعلام از سامانه‌های مختلف برای برخورداری از مزایای طرح اقدام ملی مسکن احراز شده است.
۲۶۳۵ متقاضی طرح اقدام ملی مسکن در قزوین تأیید صلاحیت شدند
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان قزوین ، رضا گروسی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: تسهیلات و اقدامات حمایتی وزارتخانه ویژه کارگران بازنشستگان و سایر گروه‌های هدف، مشمول متقاضیانی خواهد شد که پرداخت اولیه آنها کامل شده باشد.

وی افزود:در این راستا مهلت افتتاح حساب جهت واریز مبلغ آورده اولیه متقاضیان طرح ملی مسکن که جامعه هدف وزارتخانه شامل کارگران، بازنشستگان تامین اجتماعی ، مستمری بگیران و زنان سرپرست خانوار هستند تا پایان دی ماه سال جاری تمدید شده است.
گروسی اظهار داشت: با توجه به احراز شرایط متقاضیان در این طرح چنانچه این متقاضیان موفق به افتتاح حساب و واریز مبلغ آورده اولیه نشده‌اند در فرصت باقی مانده باید برای تکمیل موجودی اقدام کنند.
 وی با اشاره به تسهیلات ویژه برای کارگران در طرح اقدام ملی مسکن، اظهار داشت: طبق تفاهم نامه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با راه و شهرسازی فارغ از تمام امتیازات و تسهیلات ارائه شده در طرح مسکن ملی، امتیازات ویژه و تسهیلات خاصی به کارگران داده شده است تا کارگران با آرامش روحی و روانی بیشتری در کار و تولید ایفای نقش کنند.
وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، احداث ۲۰۰ هزار واحد مسکونی را برای کارگران، بازنشستگان و مستمری بگیران تأمین اجتماعی بر عهده دارد.
آخرین مهلت افتتاح حساب و تکمیل موجودی ویژه کارگران و بازنشستگان تحت پوشش سازمان تأمین اجتماعی و صندوق بازنشستگی کشوری در طرح اقدام ملی مسکن تا پایان دی‌ماه ۱۳۹۹ تعیین شده است.

۱۷ دی ۱۳۹۹ ۱۳:۲۳
کد خبر : ۲۳۱,۹۶۹
کلیدواژه ها: متقاضی , طرح اقدام, ملی مسکن ,

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید