مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی:

جهش تولید با تغییر روش در بازار کار و ارتقاء سطح تاب آوری و کارآمدی نسل جوان محقق می شود

مدیر کل تعاون، کارو رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی اظهار کرد: جهش تولید با تغییر روش در بازار کار و ارتقاء سطح تاب آوری و کارآمدی نسل جوان محقق می شود
جهش تولید با تغییر روش در بازار کار و ارتقاء سطح تاب آوری و کارآمدی نسل جوان محقق می شود

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار ور فاه اجتماعی اذربایجان شرقی، حسین فتحی در نشست شورای هماهنگی ادارات و سازمانهای تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در آذربایجان شرقی که با حضور حاتمی دبیر کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در محل این اداره کل برگزار شد با بیان اهداف راهبردی وزارت گفت: تشکیل جلسات شورای هماهنگی نقش راهبردی در تبیین سیاست ها و برنامه های جدید وزارت دارد.

رئیس شورای هماهنگی ادارات و سازمانهای تابعه وزارت در آذربایجان شرقی با اشاره به وظایف و ماموریت های مهم مجموعه ادارات تصریح کرد: باید از تمامی ظرفیت ها در جهت ارائه خدمات و تسهیل سازی در برنامه های راهبردی وزارت استفاده کنیم.

وی لازمه تحقق اهداف پیش بینی شده را اتخاذ سیاست ها واجرای برنامه هایی در جهت ارتقاء و تغییر روش در بازار کار و تاب آور کردن جامعه دانست و با قدردانی از حضور و اهتمام ویژه ی حاتمی عضو کمیسیون اجتماعی مجلس افزود: نمایندگان مجلس و کمیسیون های تخصصی در ایفای بهتر برنامه های این وزارت خانه نقش بسیار مهمی دارند.

فتحی مناسب سازی ادارات و دیجیتالی کردن خدمات را یکی از اقدامات مهم معاونت های تخصصی وزارت عنوان کرد و بر هم افزایی مجموعه مدیران و ادارات تاکید کرد.

در این نشست حاتمی دبیر کمیسیون اجتماعی مجلس تحلیل وضعیت موجود با مولفه های علمی و مدیریتی  و استخراج نکات قوت و ضعف را ضروری عنوان کرد و بر تعریف چشم انداز و افق مناسب با اقلیم و موقعیت جغرافیایی در راستای پیشرفت و تعالی منطقه تاکید کرد.

حاتمی با اشاره به تلاش مجلس برای ایجاد ظرفیت های متناسب در بخشهای مختلف منطقه ای افزود: مجلس یک ظرفیت و بستر بسیار بزرگ است و نقش اصلی را در برنامه سازی و تصمیم سازی ایفا می کند.

دبیر کمیسیون اجتماعی مجلس همکاری و بهره مندی از ظرفیت های متقابل را از فاکتورهای مهم در تحقق اهداف و برنامه ها برشمرد و افزود: ارتباط گری و در کنار هم بودن ظرفیت ها را به فعل می رساند و با توجه به نقش آفرینی مهم این وزارتخانه باید سهم خواهی و احقاق حق مجموعه سازمانهای خدمت رسان و صندوق های بیمه ای و بازنشستگی در اولویت برنامه ها قرار گیرد.

نماینده مردم کلیبر و خداافرین وبخش هوراند در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ضرورت توجه به بخش های روستایی و عشایری اظهار کرد: یک چهارم روستاهای استان در منطقه کلیبر و هوراند قرار دارد و ۲ درصد جمعیت روستایی را عشایر تشکیل می دهند که لازم است امکانات زیر ساختی و خدمات به این قشر بر اساس شرایط موجود فراهم گردد.

در این نشست مدیران کل دستگاههای همکار در استان آذربایجان شرقی ضمن ارائه گزارش، دیدگاههای خود را بیان کرده و مدیرکل بنیاد شهید استان که به عنوان میهمان در این نشست حضور داشت به موضوع تفاهم نامه این بنیاد در امور ایثارگران پرداخت و در نهایت این نشست با ۹ مصوبه به کار خود پایان داد.

۱۷ دی ۱۳۹۹ ۱۳:۴۷
روابط عمومی اداره کل تعاون،کار ور فاه اجتماعی آذربایجان شرقی |
کد خبر : ۲۳۱,۹۷۴
کلیدواژه ها: مدیرکل تعاون،کار ور فاه اجتماعی آذربایجان شرقی, حسین فتحی, جهش تولید,تغییر روش در بازار کار

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید