مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان:

هدف از اجرای طرح پویش افزایش مهارت و اشتغال دانشجویان است

جشنواره طرح پویش به منظور معرفی و قدردانی از واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی، صنایع و دانشجویان برتر این طرح با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان برگزار شد.
هدف از اجرای طرح پویش افزایش مهارت و اشتغال دانشجویان است

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان، کامران کلانی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان گفت: طرح پویش به عنوان یک پروژه خلاقیت محور در سطح کشور در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان ایجاد شده و می تواند فصل جدیدی را در ارتباط صنعت و دانشگاه  در مسیر توسعه استان و  کشور باشد.

وی ادامه داد: "باور تصمیم گیران و سیاستگذاران"،" رفع مقررات زاید"، "لزوم بهره گیری از نیروی انسانی متخصص و ماهر" و "استفاده از فناوری های نوین"  عواملی است که موجب پیشگامی در توسعه پایدار خواهد شد.

این جشنواره با حضور کلانی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، نجفی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان، مسعود گل شیرازی ریاست اتاق بازرگانی صنایع ومعادن، لوح موسوی رییس سرای نوآوری اتاق بازرگانی استان، پیرستانی رییس دبیرخانه برنامه علمی استان، جوانمرد قائم‌مقام دانشگاه آزاد اصفهان، امینی مدیرکل برنامه بودجه دانشگاه آزاد اصفهان و رؤسای واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی استان برگزار شد.

در این برنامه دانشجویان و واحدهای صنعتی برتر و واحد‌های دانشگاهی به‌خاطر اقدامات موثر مورد تقدیر قرار گرفتند.

شایان ذکر است: طرح پویش با هدف کمک به رفع دغدغه اشتغال دانشجویان، افزایش مهارت، تامین شغل و هزینه‌های دانشجویان به‌صورت آزمایشی در استان اصفهان برگزار شد و از زمان شروع این طرح ۲۲۳ دانشجو به آن پیوستند و پیش‌بینی می‌شود تا پایان سال تحصیلی  جاری تا سقف ۳۰۰۰ نفر در این طرح شرکت کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد طرح پویش کلیک کنید.

۱۷ دی ۱۳۹۹ ۱۴:۰۴
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |
کد خبر : ۲۳۱,۹۸۵
کلیدواژه ها: طرح پویش,اشتغال,کارجویان,جوانان

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید