مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان خبر داد:

استقبال گسترده جامعه کار و تولید خوزستان از جشنواره امتنان از کارگران، گروه های کار و واحدهای نمونه

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان از استقبال گسترده جامعه کار و تولید استان از سی و دومین جشنواره امتنان از کارگران، گروه های کار و واحدهای نمونه خبر داد.
استقبال گسترده جامعه کار و تولید خوزستان از جشنواره امتنان از کارگران، گروه های کار و واحدهای نمونه

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان، ارسلان غمگین اظهار کرد: دو هزار و 157 متقاضی کارگر، گروه کار و واحد نمونه استان در سامانه سی و دومین جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید کشور ثبت نام کرده اند که بیانگر استقبال ٣ برابری جامعه کار و تولید استان از این جشنواره نسبت به سال گذشته است.
وی افزود: مهلت ثبت نام در سال جاری در جشنواره امتنان از ١۴ آبان ماه تا ١۴ آذر ماه در نظر گرفته شده بود که در دو مرحله تمدید شد و در نهایت فرآیند ثبت نام در روز ١١ دی ماه پایان یافت.
غمگین گفت: جشنواره امتنان از کارگران، گروه های کار و واحدهای نمونه در سه بخش صنعت، کشاورزی و خدمات برگزار و کارگران، گروه های کار و واحدهای نمونه مورد ارزیابی قرار می گیرد و از منتخبان استانی و ملی تجلیل می شود.
گفتنی است: خوزستان در جشنواره امتنان از نخبگان کار و تولید در سال گذشته حائز رتبه کارگر نمونه ملی و واحد نمونه کشوری شد.

۲۰ دی ۱۳۹۹ ۱۲:۴۳
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان |
کد خبر : ۲۳۲,۰۶۸
کلیدواژه ها: استقبال گسترده, جامعه کار و تولید, خوزستان,جشنواره امتنان از کارگران, گروه های کار و واحدهای نمونه,ارسلان غمگین

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید