هفت هزار متقاضی مسکن کارگری در استان مرکزی ثبت نام کردند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: هفت هزار متقاضی مسکن کارگری طرح اقدام ملی مسکن تاکنون در این استان ثبت نام کرده‌اند.
هفت هزار متقاضی مسکن کارگری در استان مرکزی ثبت نام کردند
به گزارش روابط عمومی تعاون،کارو رفاه اجتماعی استان مرکزی محمد تقی آبایی  افزود: بر اساس تفاهم نامه مشترک وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و وزارت راه و شهرسازی، مقرر شده ۲۰۰ هزار واحد مسکونی برای کارگران، زنان سرپرست خانوار، بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی در کشور ایجاد شود.

وی بیان کرد: پس از تجزیه و تحلیل اطلاعات در سامانه جامع اقدام ملی مسکن و تطابق آن با بانک‌های عامل، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مشخصات گروه‌های هدف را احصا کرده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی ادامه داد: از مجموع هفت هزار نفر متقاضی این طرح در استان، ۶ هزار و ۸۰۰ نفر را مشمول شناخته شده‌اند که باید نسبت به واریز وجه در مرحله اول و تکمیل موجودی اقدام کنند.

آبایی  اظهار کرد:  مهلت واریز اولیه و تکمیل موجودی تا پنج دی ماه جاری بوده اما بر اساس مذاکرات به عمل آمده با مسکن و شهرسازی، این تاریخ برای گروه‌های هدف تا پایان دی ماه جاری تمدید شد.

وی گفت: در این راستا پیامکی از سوی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای مشمولان استان مرکزی ارسال می‌شود که این افراد باید در مهلت تعیین شده نسبت به افتتاح حساب و واریز وجه مشخص شده اقدام کنند.
۲۰ دی ۱۳۹۹ ۱۲:۳۴
روابط عمومی تعاون،کارو رفاه اجتماعی استان مرکزی |
کد خبر : ۲۳۲,۰۸۳
کلیدواژه ها: طرح اقدام ملی مسکن,مسکن کارگری,محمد تقی آبایی,استان مرکزی

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید