مدیرکل تعاون، کار و رفاه‌اجتماعی زنجان تاکید کرد:

ایجاد هسته یاوران نماز در راستای حفظ ارزش‌های انسانی

مدیرکل تعاون، کار و رفاه‌اجتماعی استان زنجان، با اشاره به اهمیت فریضه نماز در حفظ ارزش‌های انسانی بر ایجاد هسته یاوران نماز تاکید کرد.
ایجاد هسته یاوران نماز در راستای حفظ ارزش‌های انسانی

به گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل تعاون، کار و رفاه‌اجتماعی استان زنجان، محمدرضا یوسفی در جلسه شورای اقامه نماز گفت: با توجه به اهمیت فریضه نماز و نقش موثری که در حفظ ارزش‌های انسانی و ارتقای وضعیت فرهنگی و اجتماعی دارد، رسالت شورای اقامه نماز در این اداره‌کل بسیار حساس و مهم است.
وی افزود: این رسالت در دو بخش قابل تقسیم است، وظایف درون‌سازمانی که به مجموعه اداره‌کل مربوط می‌شود و وظایف برون‌سازمانی که شامل نظارت بر اقامه نماز در واحدهای تولیدی و صنعتی است که در نوع خودش حائز اهمیت است.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه‌اجتماعی استان زنجان ضمن تاکید بر ایجاد هسته یاوران نماز، خواستار نظارت بیشتر بر نمازخانه‌ها شد، از این حیث که در شرایط کرونایی ضدعفونی صورت گرفته و مهیا برای حضور نمازگزاران باشد.
وی خاطرنشان کرد: با توجه به محسنات و آثار خوبی که نماز دارد و در راستای ترویج و توسعه فرهنگ نماز، برگزاری دوره‌های آموزشی برای مدیران واحدهای تولیدی در اولویت برنامه‌های شورا باشد، آثار و نتایج آن اعلام شده و برگزاری مسابقات احکام، فرهنگ نماز، پژوهش در خصوص آثار آن با اعلام فراخوان در بین همه همکاران و کارکنان واحدها صورت گیرد.

۲۷ دی ۱۳۹۹ ۱۲:۳۴
اداره تعاون کارزنجان |
کد خبر : ۲۳۲,۱۴۸
کلیدواژه ها: یوسفی,مدیرکل زنجان, ایجاد هسته یاوران نماز ,شورای اقامه نماز

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید