نشست اعضای کانون هماهنگی شوراهای اسلامی کار استان تهران برگزار شد

جلسه هم اندیشی هیات مدیره و اعضای کانون شوراهای اسلامی کار استان تهران با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران، هیات مدیره و اعضا کانون شورا های اسلامی کار استان تهران، مدیر روابط کار ،مدیر حراست و تنی چند از روسای حوزه روابط کار استان تهران برگزار شد.
نشست اعضای کانون هماهنگی شوراهای اسلامی کار استان تهران برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران در این جلسه پروانه رضایی بختیاری گزارشی از عملکرد واحد های اجرایی حوزه روابط کار استان ارائه و بیان کرد: با شیوع کرونا و تعطیلی گسترده گروهی از مشاغل، حجم انبوهی از کارگران بیکار شده به ادارات اجرایی استان مراجعه و مشکلات فراوانی برای همکاران این حوزه و بیمه بیکاری ایجاد کردند. در این شرایط تنها ابزار مناسب برای رسیدگی به خواسته ایشان ،اجرایی کردن سامانه جامع روابط کار و زیر سامانه بیمه بیکاری بود که با تلاش شبانه روزی همکاران حوزه های ستادی و اجرایی ، سامانه های موصوف راه اندازی و با وجود تمامی مشکلات ساختاری و زیر ساختاری، خوشبختانه اکنون شاهد آرامش قابل ملاحظه ای در ادارات اجرایی هستیم.

وی در ادامه از تلاش بازرسان کار و کارشناسان اداره تشکلات کارگری و کارفرمایی که با وجود محدودیت های شدید کرونایی عملکرد قابل توجهی داشتند، تشکر کرد.

در ادامه مسئولین محور های کانون شوراهای اسلامی کار استان تهران نقطه نظرات، پیشنهادات و ایرادات موجود را مطرح کردند.

علی خدایی رئیس هیات مدیره کانون شوراهای اسلامی کار علت اصلی شرایط سخت چند ماه اخیر را شیوع ویروس کرونا دانست و تصریح کرد: نقطه نظراتی در خصوص  سامانه جامع روابط کار وجود دارد که نیازمند تشکیل جلسات کارشناسی و احیانا اعلام پیشنهادات اصلاحی در روند رسیدگی الکترونیکی در جهت تسهیل کاربری کاربران و اعضای  مراجع حل اختلاف خواهد بود..

.

۱۳ دی ۱۳۹۹ ۱۳:۰۸
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران |
کد خبر : ۲۳۲,۲۴۷
کلیدواژه ها: هیات مدیره کانون شوراهای اسلامی کار استان تهران,مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان تهران

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید