مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان خبر داد:

بازرسی به منظور پایش سلامتی کارگران در ایام کرونا ادامه دارد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: به منظور پایش سلامتی کارگران بازرسی های لازم از واحدهای تولیدی و صنعتی استان توسط بازرسان این اداره کل انجام می‌شود.
بازرسی به منظور پایش سلامتی کارگران در ایام کروناادامه دارد

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، محمدرضا یوسفی در بازدید از نمایندگی خبرگزاری مهر در استان، نقش رسانه‌ها را در زمینه توسعه فرهنگ تعاون و ایجاد بستر برای آشنایی مردم با قاونین کار مهم و ضروری عنوان و نقش رسانه‌های استان در این زمینه را خوب ارزیابی کرد.
وی در ادامه با بیان اینکه با شیوع ویروس منحوس کرونا، کارگران واحدهای تولیدی نیز در معرض خطر ابتلا قرار گرفتند، عنوان کرد: در همین راستا به منظور پایش سلامتی کارگران بازرسی لازم از این واحدها انجام می‌شود.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با اشاره به اینکه از زمان شیوع کرونا تاکنون، سه هزار و ۹۴۸ کارگر زنجانی به کرونا در استان مبتلا شده‌اند، افزود: شهرستان زنجان با بیش از دو هزار و ۷۰ نفر بیشترین مبتلا و شهرستان طارم نیز با ۱۹ نفر، کم‌ترین تعداد مبتلا به کرونا در استان را دارد.
یوسفی تصریح کرد: متاسفانه تاکنون سه نفر از کارگران واحدهای تولیدی و صنعتی استان براثر ابتلا به ویروس منحوس کرونا فوت شده‌اند.
وی یادآور شد: در اغلب واحدهای تولیدی و صنعتی استان در بدو ورود تب سنجی لازم برای جلوگیری از انتشار ویروس از گروه‌های هدف انجام می‌گیرد تا از بروز مشکلات احتمالی جلوگیری شود.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان، تصریح کرد: همچنین استفاده از ماسک نیز برای کارگران اجباری شده و بر این مورد نیز نظارت لازم انجام می‌شود.
یوسفی بر لزوم نظارت بر سرویس‌های کارگری دراستان تاکید و خاطرنشان کرد: تمامی رانندگان سرویس‌های ایاب و ذهاب نیز موظف به رعایت بهداشت فردی هستند و محیط سرویس هم باید ضدعفونی شود.

۲۷ دی ۱۳۹۹ ۱۳:۱۷
اداره کل تعاون کارزنجان |
کد خبر : ۲۳۲,۲۶۸
کلیدواژه ها: یوسفی,مدیرکل_تعاون_کار_زنجان,بازدیدازخبرگزاری_مهر,بازرسی از واحدهای تولیدی

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید