مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان: نرخ بیکاری در زنجان ۷.۵ درصد است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: براساس آخرین آمار در تابستان امسال، نرخ بیکاری استان زنجان ۷.۵ درصد اعلام شده است.
نرخ بیکاری در زنجان ۷.۵ درصد است

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، محمدرضا یوسفی در بازدید از خبرگزاری تحلیل بازار با بیان اینکه نرخ بیکاری استان زنجان در تابستان سال گذشته هشت درصد بوده است، عنوان کرد: این استان در سال گذشته رتبه سوم نرخ بیکاری در سطح کشور را از آن خود کرد.

وی افزود: براساس آخرین آمار در تابستان امسال نرخ بیکاری استان زنجان ۷.۵ درصد اعلام شده است و تا پایان سال با بهره برداری از طرح های مختلف صنعتی و تولیدی نرخ بیکاری استان، درصد زیادی کاهش خواهد یافت.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با بیان اینکه با بهره برداری طرح های جهش تولید در استان زنجان برای بیش از ۶ هزار نفر در استان زنجان اشتغال ایجاد می شود، تصریح کرد: در سال جهش تولید برای تحقق شعار سال کمیته هایی تشکیل شده است.

یوسفی با بیان اینکه بزرگ‌ترین واحد تولیدی ذوب کشور در استان زنجان تا پایان سال جاری به بهره برداری می‌رسد، تاکید کرد: با راه اندازی شرکت البرز ناب آرش با سرمایه گذاری دو هزار میلیارد تومان، اشتغال خوبی در این بخش ایجاد می شود.

وی با بیان اینکه این واحد مجهز به مدرن ترین ماشین آلات ذوب فولاد است، یادآور شد: در سال جهش تولید واحدهای تولیدی فولاد تعطیل شده در استان زنجان وارد چرخه تولید می شوند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان خاطرنشان کرد: با بهره برداری از واحد ذوب فولاد ناب آرش اشتغال بخش صنعت در استان افزایش می‌یابد.

۳۰ دی ۱۳۹۹ ۱۳:۲۴
اداره کل تعاون کارزنجان |
کد خبر : ۲۳۲,۲۸۳
کلیدواژه ها: یوسفی,مدیرکل تعاون کارزنجان,بازدیداز خبرگزاری تحلیل بازار,نرخ بیکاری

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید