مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی خبر داد:

اجرای طرح آموزش کودکان جا مانده از تحصیل در استان

مدیر کل تعاون، کارو رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی از اجرای طرح آموزش کودکان جامانده از تحصیل در آذربایجان شرقی خبر داد.
مدیرکل تعاون،کار ور فاه اجتماعی آذربایجان شرقی, حسین فتحی, اجرای طرح آموزش کودکان جا مانده از تحصیل درآذربایجان شرقی

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار ور فاه اجتماعی آذربایجان شرقی،حسین فتحی در نشست تخصصی با معاونت نهضت سواد آموزی استان پیرامون عملیاتی کردن این طرح اظهار کرد: طرح آموزش کودکان جا مانده از تحصیل با هدف تسهیل در ایجاد هدفمند فرصت دوم آموزش برای کودکان در معرض آسیب (کودکان کار بازمانده از تحصیل)۱۰ سال به بالا و خانواده های آنها در استان با همکاری نهضت سواد آموزی اجرا می شود.

وی با تشریح تفاهم نامه فیمابین معاونت رفاه اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با رئیس سازمان نهضت سواد آموزی کشور افزود: این تفاهم نامه در راستای آموزش کودکان بازمانده از تحصیل شامل ۳گروه کودکان بازمانده از تحصیل فقیر و بیمار،کودکان بازمانده از تحصیل معلول جسمی آموزش پذیر و کودکان کار خیابانی ایرانی و غیر ایرانی منعقد گردیده و اجرا خواهد شد.

فتحی هدف از اجرای این طرح را ایجاد فرصت برابر آموزشی، توانمند سازی کودکان بی سواد و بازمانده از تحصیل در معرض آسیب و همچنین انسداد مبانی ورودی به بی سوادی برشمرد و ابراز امیدواری کرد اجرای این طرح گام بزرگی در ریشه کنی بیسوادی در کشور خواهد داشت.

۲۷ دی ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵
روابط عمومی اداره کل تعاون،کار ور فاه اجتماعی آذربایجان شرقی |
کد خبر : ۲۳۲,۳۱۵
کلیدواژه ها: مدیرکل تعاون،کار ور فاه اجتماعی آذربایجان شرقی, حسین فتحی, اجرای طرح آموزش کودکان جا مانده از تحصیل درآذربایجان شرقی

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید