رئیس سازمان بسیج کارگری و کارخانجات در دیدار با مدیرکل تعاون،کار هرمزگان:

تلاش کارگران در شرایط تحریم و کرونا ستودنی است

رئیس سازمان بسیج کارگری و کارخانجات کشور گفت: تلاش کارگران در شرایط تحریم و کرونا، به عنوان جهادگران خط مقدم تولید ستودنی است.
تلاش کارگران در شرایط تحریم و کرونا ستودنی است

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان، "علی حسین رعیتی فرد" با بیان اینکه امروز در جنگ اقتصادی هستیم، افزود:در جنگ اقتصادی کارگران و تولید کنندگان همه افسران و سربازان جنگ اقتصادی هستند و باید با کار جهادی و حضور در مراکز تولید و کارخانجات، مشکلات کارگران برطرف شود.

 وی اظهارکرد: در شرایط اقتصادی امروز همه باید تلاش مضاعفی داشته باشیم تا موانع تولید برداشته شود.

 وی بر پرداخت حقوق معوقه کارگران، اجرای طرح طبقه بندی مشاغل و  مشاغل سخت و زیان آور در بنگاهها و نظارت بر عملکرد تعاونی ها تاکید کرد.

 مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان گفت: در شرایط کرونا، استان با کمترین تعدیل نیرو مواجه بوده و هیچ مورد بحران کارگری نداشتیم.

 "هادی ابراهیمی" مجموع میانگین حقوق معوقه کارگران بنگاههای استان را در سال جاری 2 ماه عنوان کرد و گفت: با تشکیل جلسات مشترک کارگروههای تسهیل و رفع موانع تولید و کمیسیون های کارگری به این موضوع رسیدگی و بخشی از مطالبات در این جلسات پیگیری و تا پایان سال حقوق های معوقه کارگران پرداخت شود.

 

۲۷ دی ۱۳۹۹ ۱۱:۰۵
کد خبر : ۲۳۲,۳۴۰
کلیدواژه ها: زعایت طرح طبقه بندی مشاغل و مشاغل سخت و زیان آور در بنگاهها,پرداخت حقوق معوقه کارگران,تلاش ستودنی کارگران در شرایط تحریم و کرونا

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید