مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی تهران: اهتمام جدی برای رفع مشکلات و رونق بخش تولید به وجود آمده است

در بازدید علی بابایی کارنامی نماینده مردم ساری در مجلس یازدهم از اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران مسایل و مشکلات کارگران و کارگاه ها مورد بحث و گفت وگو قرار گرفت.
اهتمام جدی برای رفع مشکلات و رونق بخش تولید به وجود آمده است

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران، در این دیدار پروانه رضایی بختیاری مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران ضمن استقبال از برگزاری نشست با فعالین عرصه کار و تلاش اظهارکرد: با دستور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، اقدامات بسیار خوبی صورت گرفته و در سطح کشور اهتمام جدی برای رفع مشکلات و رونق بخش تولید به وجود آمده است.

وی افزود: این اداره کل هم به عنوان پایتخت تصمیماتی اتخاذ کرده و اقدامات موثری تا کنون انجام داده است. طی نشستهایی که با اعضای هیات مدیره تشکل های کارگری داشته ایم از نظرات کارشناسی و مشورتی آنها استفاده کردیم که راه حل های مهمی در این زمینه ارایه و اجرایی شده است.

علی بابایی کارنامی نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی با بیان این که 22 سال در مجامع کارگری فعال بوده و قبل از این هم مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مازندران بوده است، افزود: سوابق نشان دهنده تعلق خاطر اینجانب به مجامع کارگری است و خود را خدمتگزار این قشر می دانم.

در این جلسه مقرر شد: جلسات منظم ماهانه با حضور نمایندگان کارگران و اعضای هیات مدیره تشکل های کارگری و کارفرمایی جهت تبادل نظر، بررسی و ارایه راهکار برای رفع مشکلات نیروی کار و معضلات بخش تولید برگزار شود.

۲۵ دی ۱۳۹۹ ۱۰:۳۸
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران |
کد خبر : ۲۳۲,۴۰۵
کلیدواژه ها: کارگران,رفع مشکلات نیروی کار,معضلات بخش تولید,علی بابایی کارنامی,نماینده مجلس,اداره کل تعاون,کار, رفاه اجتماعی استان تهران

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید