برگزاری بیش از 30 هزار نفر ساعت آموزش مجازی ویژه تعاونگران خراسان شمالی

معاون امور تعاون خراسان شمالی گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون 30 هزار و 698 نفر ساعت آموزش مجازی ویژه تعاونگران استان برگزار شده است که نسبت به مدت مشابه آن در سال گذشته ۹۵ درصد افزایش داشته است.
برگزاری بیش از 30 هزار نفر ساعت آموزش مجازی ویژه تعاونگران خراسان شمالی
به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی؛ سعید ملایی معاون امور تعاون این اداره کل با اعلام این خبر افزود: در راستای توانمند سازی، افزایش سطح آگاهی علمی مدیران و اعضای تعاونیها، از ابتدای سال جاری تا کنون 30 هزار و 698 نفر ساعت آموزش مجازی و 12 هزار نفر ساعت دوره آموزشی حضوری ویژه تعاونگران استان برگزار شده است.
وی آشنایی با قوانین و مقررات بخش تعاون، کارآفرینی و کسب و کار، بازاریابی در شرایط رکود، حسابداری و ... را از جمله عناوین دوره های آموزشی مجازی بخش تعاون عنوان کرد و افزود: بر این اساس پروژه سراسری یکشنبه ها و چهارشنبه های آموزشی تعاونگران در قالب 24 وبینار آموزشی علمی و کاربردی از طریق سامانه hhtp://edjdsb.ir/course/tavoni در حال برگزاری است و علاقمندان می توانند با وارد شدن در سامانه و ثبت نام اولیه، از تمامی دوره های آموزشی مجازی در بخش عمومی و تخصصی بصورت رایگان بهره مند شوند. 
 ملایی گفت: تمامی مراحل ثبت نام، شرکت در دوره، آزمون و دریافت گواهینامه پایان دوره وبینارهای آموزشی بصورت مجازی و آنلاین است . 
 
۲۷ دی ۱۳۹۹ ۱۲:۲۷
روابط عمومی تعاون ، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی |
کد خبر : ۲۳۲,۴۱۰
کلیدواژه ها: تعاونگران,خراسان شمالی,آموزش مجازی,آموزش تعاون,

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید