معاون فرهنگی اجتماعی وزارت کار در سمنان: توسعه ورزش کارگری عاملی کاربردی برای تامین سلامت کارگران و افزایش بهره وری است

ابراهیم صادقی فر معاون فرهنگی اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی طی سفر به استان سمنان از مجموعه فرهنگی ورزشی کارگران سمنان بازدید کرد.
توسعه ورزش کارگری عاملی کاربردی برای تامین سلامت کارگران و افزایش بهره وری است

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان، ابراهیم صادقی فر معاون فرهنگی اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از اقدامات و تلاشهای انجام گرفته اظهار رضایت کرد و گفت: اقدامات و تلاشهای صورت گرفته در خصوص توسعه اماکن و امکانات ورزشی کارگران در استان سمنان قابل تقدیر است.

وی افزود: امید است با توسعه ورزشهای کارگری جامعه کار وتولید پر نشاط و سازنده ای برای بهره وری و پیشرفت اقتصاد و تولید کشور عزیزمان داشته باشیم.

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تاکید کرد: توسعه ورزش در واحدهای تولیدی وکارگری عاملی کاربردی در زمینه تامین سلامت کارگران و افزایش بهره وری خواهد بود و یکی از مهمترین سیاست های حوزه فرهنگی اجتماعی وزارت تعاون ،کار ورفاه اجتماعی حمایت از ورزش کارگری با رویکرد سلامت محور و افزایش بهره وری نیروی کار است.

 اسماعیل غنیان مدیرکل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی سمنان نیز در این بازدید تصریح کرد: سیاست این اداره کل در راستای توسعه وتجهیز امکانات مجموعه های ورزشی کارگران در استان، ایجاد فضای ورزشی مناسب با کمترین هزینه برای کارگران و خانواده آنان و نیز توسعه ورزشهای کارگری در سطح ملی و استانی است.

۲۷ دی ۱۳۹۹ ۱۱:۰۹
کد خبر : ۲۳۲,۴۹۱
کلیدواژه ها: سلامت,بهره وری,امکانات ورزشی,فرهنگی,سمنان,صادقی فر

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید