ثبت نام ۱۴۸۳ کارگر کرمانشاهی در سامانه سی و دومین جشنواره امتنان از کارگران

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه گفت: در سی و دومین جشنواره امتنان از کارگران، گروه های کار و واحدهای نمونه ۱۴۸۳ کارگر، واحد تولیدی و گروه کار شامل ۱۲۱۰ کارگر، ۲۴۳ واحد تولیدی و ۳۰ گروه کار نمونه در سامانه سی و دومین جشنواره ثبت نام کرده اند.
ثبت نام ۱۴۸۳ کارگر کرمانشاهی در سامانه سی و دومین جشنواره امتنان از کارگران

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه، حسن عزیزی با اشاره به این که در شانزدهم دی‌ماه فرآیند داوری این جشنواره آغاز شده است، افزود: از تعداد کل طرح های ثبت‌نام شده،  تعداد ۱۴۸۳ پرونده حائز شرایط داوری است.

وی با اشاره به این که داوری پرونده‌ها تا روز بیستم دی‌ماه ادامه خواهد داشت، تصریح کرد: از هر بخش اقتصادی(صنعت، کشاورزی و خدمات) یک کارگر، یک گروه کار و یک واحد نمونه که بالاترین امتیاز را کسب کنند، انتخاب خواهند شد.

 وی با اشاره به این که در این دوره از جشنواره متقاضیان فرصت کافی برای ثبت نام داشته اند، تصریح کرد: به دلیل شیوع بیماری کرونا در سال جاری بازه زمانی ثبت نام در این جشنواره از چهارشنبه 14 آبان ماه لغایت جمعه 14 آذرماه در نظر گرفته شده بود که دو مرتبه دیگر مهلت ثبت نام تمدید شد.

وی درباره زمان داوری درخواست های ارسالی تصریح کرد: زمان داوری مجازی پرونده های متقاضیان از 16دی ماه آغاز و تا 20 دی ماه ادامه دارد.

عزیزی ادامه داد: مرحله داوری فیزیکی از طریق بازدید حضوری جهت راستی آزمایی طرح ها پس از مرحله نخست شروع و سوم بهمن ماه نتیجه نهایی پذیرفته شدگان مشخص می شود.

مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در پایان اظهار کرد: جشنواره امتنان هر ساله با هدف تجلیل از کارگران و گروه های کار نمونه و به منظور ترویج و تقویت فرهنگ کار و تلاش در دو مرحله استانی و کشوری برگزار می‌شود.


۲۵ دی ۱۳۹۹ ۱۱:۵۷
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه |
کد خبر : ۲۳۲,۴۹۶
کلیدواژه ها: حسن عزیزی,جشنواره امتنان از کارگران

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید