مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان گیلان:

تعامل با نخبگان دانشگاهی و انجام تحقیقات پژوهشی بستر مناسبی برای ایجاد اشتغال پایدار است

ششمین جلسه اتاق فکر تعاون به منظور هماهنگی مطالبات ذی نفعان و مجری طرح پژوهشی با عنوان "ارائه مدل برای ارزیابی عملکرد تعاونی های دهیاری استان گیلان و برنامه ای جهت توسعه این تعاونی ها" با حضور علیزاده مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان گیلان، مدیران اتحادیه تعاونی های دهیاری های استان گیلان، دیگر اعضا و کارشناسان در اداره کل برگزار شد.
تعامل با نخبگان دانشگاهی و انجام تحقیقات پژوهشی بستر مناسبی برای ایجاد اشتغال پایدار است

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان گیلان ، علیزاده مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان در ابتدای این نشست برگزاری جلسات اتاق فکر تعاون با حضور نخبگان دانشگاهی و انجام تحقیقات پژوهشی در حوزه های مخلتف را بستر مناسبی برای فعال تر شدن شرکت های تعاونی و ایجاد اشتغال پایدار عنوان کرد.

وی در ادامه  با اشاره به خدمات متنوع  تعاونی های دهیاری استان  از جمله خدمات جاده ای ، تفکیک زباله، پروژه های عمرانی افزود : هدف از اجرای این نوع تحقیقات یافتن راهکارهای مناسب برای فعال کردن هرچه بیشتر تعاونی های دهیاری های استان و کسب درآمد بیشتربه منظور حرکت به سویی است تا این تعاونی ها نیازمند کمک های دولتی نباشند.

علیزاده  با اشاره به حضور ذی نفعان (اتحادیه دهیاری های استان گیلان به نمایندگی از 43 تعاونی دهیاری در سراسر استان گیلان) ، اساتید دانشگاهی و کارشناسان بخش تعاون در این نشست خاطر نشان کرد: این نوع تحقیقات کاربردی می تواند در ارائه راهکارهای موثر در کاهش عوامل مداخله گر از جمله سومدیریت ها و توسعه هر چه بیشتر این نوع تعاونی ها تاثیر بسزایی ایفا کند.

 وی در پایان با ابراز امیدواری در زمینه آسیب شناسی عوامل مختلف تاثیرگذار در این حوزه با هدف توسعه خدمات و در مجموع درآمد زایی هرچه بیشتر تعاونی های دهیاری از حضور و هم اندیشی نخبگان در این نشست قدرانی کرد.

گفتنی در این نشست مقرر شد به منظور انجام هر چه با کیفیت طرح مذکور جلسه ای با حضور ذی نفعان و مجری طرح در اداره توسعه تعاونی ها برگزار شود.

این نشست، ششمین جلسه اتاق فکر تعاون استان گیلان بوده که به منظور هماهنگی مطالبات ذی نفعان و مجری طرح پژوهشی با عنوان "ارائه مدل برای ارزیابی عملکرد تعاونی های دهیاری استان گیلان و برنامه ای جهت توسعه این تعاونی ها" با حضور علیزاده مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان گیلان، مدیران اتحادیه تعاونی های دهیاری های استان گیلان، دیگر اعضا و کارشناسان در اداره کل برگزار شد.

 
۴ بهمن ۱۳۹۹ ۲۲:۰۶
روابط عمومی اداره کل تعاون, کار و رفاه اجتماعی گیلان |
کد خبر : ۲۳۲,۵۵۶
کلیدواژه ها: طرح پژوهشی,استان گیلان,اتاق فکر,تعاون

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید